АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 17°C
Днепр: 17°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 16°C
Львов: 13°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

Як Кармазін підтримав учасника проросійського «антимайдану» Ходоса. ВІДЕО

Як Кармазін підтримав учасника проросійського «антимайдану» Ходоса. ВІДЕО
Як Кармазін підтримав учасника проросійського «антимайдану» Ходоса. ВІДЕО

О! А можна, я буду перший, хто підкине журналістам смажених фактів для конспірологічних теорій про одного з лідерів новоявлених "Радикальних правих сил" ЮРІЯ КАРМАЗІНА? 

Під час останніх місцевих виборів в Харкові місцева організація "Партії захисників Вітчизни", лідером якої є Юрій Кармазін, підтримала кандидатуру самовисуванця ЕДУАРДА ХОДОСА на посаду Харківського міського голови.

Раніше цей Ходос був учасником проросійського "антимайдану" в Харкові і вплинув на світогляд багатьох проросійських лідерів. Ходос досі активно товаришує зі спікером однієї з терористичних проросійських груп.

Причому, як стверджує очільник осередку "Партії захисників Вітчизни" Володимир Коломійцев, сам Кармазін в курсі такого вибору.

Трохи докладніше про вибір Кармазіна, який, до того ж, є рупором одного з варіантів антисемітизму і автор відповідних книжок.

Ходос підтримує політику російського керівництва, вважає, що Майдан влаштувала ізраїльська розвідка, а зараз в Україні відбувається "громадянська війна".

Виступає проти війни на Донбасі, вважає її "релігійною", і вважає що агресор - українські війська, але керовані емісарами течії ортодоксального юдаїзму (Хаббаду) саме в українській владі ("єврейський фашизм оплачує український фашизм").

Причому сам себе Едуард Ходос також вважає євреєм.

В 2014 році під час проросійських мітингів виступав від імені однойменної організації "ХОДОС" - "Христианский освободительный добровольный объединенный союз". Зараз Ходос є прихожанином Української православної церкви Московського патріархату.

Товаришує і впливає на світогляд Філіпа Екозьянца, спікера однієї з проросійських терористичних груп ("Харківські партизани"), який раніше анонсував вибухи в Харкові. Нещодавно бачився з Екозьянцем, ймовірно, в Бєлгороді Російської Федерації, де може переховуватися терорист.

Як стверджує Едуард Ходос у своїй автобіографії, йому 70 років, він безпартійний, громадянин України і мешкає в Харкові. Народився в місті Нижній Тагіл СРСР. Навчався в 5-й школі (1952-1960) і 6-й вечірній школі (1960-1962). У 1968 закінчив Харківський педагогічний інститут ім.Сквороди. З 1968 року по 1970 роки працював інженером на Ачинському глиноземному комбінаті (Красноярський край).

Не вперше балотується на посаду Харківського міського голови. Відомо, що в 1998 році Ходос також висував свою кандидатуру і отримав 6% голосів виборців. А в 2002 році Ходос балотувався в депутати Верховної Ради, але теж не набрав необхідної кількості голосів.

Цікаво, що Гєпа, який вибори виграв, залишками харківського "антимайдану" як "свій" під час виборів не сприймався, бо "зрадник". А вибір Кармазіна - Ходос - сприймався.

Mike Lebed


Теги статьи: АнтимайданХодос ЭдуардРеволюционные правые силыКармазин

Дата и время 21 февраля 2016 г., 21:21     Просмотры Просмотров: 1698
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

’’Сопротивлялись б*ндерам’’: сеть возмутила семья террористов из Харькова
От 800 гривен до $200 000. За что платили титушкам во время Майдана
Устроивший Антимайдан экс-регионал фактически управляет Киевщиной – СМИ

Антимайдан в Харькове: трое обвиняемых отделались условными сроками
Апелляционный суд оставил в силе срок антимайдановцу «Топазу»
Донецкий «блатной» Николай Щур: криминал, рейдерство и финансирования Д/ЛНР

В Одессе радикал избил человека
Марионетки Медведчука, сталинисты из Минобороны, и другие нерядовые путинского полка
Армен Саркисян. Штрихи к портрету

СМИ: В Харькове антимайдановец со стрельбой “отжимал” квартиру
Заседание суда по делу Януковича: антимайдановец рассказал о "нападениях радикалов"
Били, давили машинами и хотели насиловать. Свидетель Януковича живописует на суде "ужасы" Майдана

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.367435