АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -6°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -6°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

Нинішня влада становить найбільшу небезпеку для України, – закарпатський ясновидець

Нинішня влада становить найбільшу небезпеку для України, – закарпатський ясновидець
Нинішня влада становить найбільшу небезпеку для України, – закарпатський ясновидець

«Україна переможе у війні з путінською Росією. І перемога не за горами», — спершу провіщав цілитель Михайло Юрик.

Це говорилося восени 2013 року, у ніч жорстокого побиття студентів. Тоді Юрик побачив Михайлівський собор у Києві, а над ним — Архангела Михаїла, покровителя столиці України. Небесний воїн, за його словами, відтоді став покровителем Майдану. І вже тоді Михайло Юрик передбачив повну перемогу українців над режимом Януковича. До слова, вже невдовзі образ Архангела Михаїла став символом оборонців Майдану.
Видіння приходять до п. Михайла під час молитов у церкві. Трапляються вони дуже рідко, здебільше у найважчі миті для українців, коли в чисельні душі починають закрадатися сумніви в майбутті.
«Війна точиться не лише на землі. У Небі теж триває битва між силами Світла і пітьми. Цього разу я бачив Архангела Михаїла з його воїнством на східному кордоні України. Вони разом з українськими бійцями боронять нашу землю. Україна переможе у цій війні», — твердо переконаний М.Юрик.
За словами чародія, в українцях на генетичному рівні пробудився дух воїнів, козаків. І саме він став тепер джерелом нашої сили. Але водночас війна на сході — це ще й момент спокути та очищення для тих, хто опинився в її епіцентрі. Бо надто багато зла було вчинено на Донбасі протягом його новітньої історії. В той час був убитий за чесні слова мольфар Нечай. Це зробило вирок режиму Януковича.
Сьогодні ж, на думку Юрика, найголовніші події мають відбутися ранньої весни в Києві. Яценюк уже повністю зжив себе, а от Петро Порошенко має шанс на виправлення помилок, повернення до плідної роботи на націю. Загалом нинішня влада поки що бачиться йому у видіннях темною силою. І саме вона несе наразі найбільшу небезпеку для України.
«Київ нині огортає темрява. Це наслідок діянь влади, яка досі залишається осередком зла для України. Вона мусить бути швидко очищена від корупціонерів і казнокрадів, бо в іншому випадку буде біда», — стверджує Михайло Юрик із Верховини.
Василь КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ.

trubyna.org.ua


Теги статьи: ПредсказаниеУкраинаЮрик Михаил

Дата и время 22 февраля 2016 г., 10:09     Просмотры Просмотров: 3789
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.114776