Клюєв віддає дружині за розлучення півмільярда, приховані від декларації

Клюєв віддає дружині за розлучення півмільярда, приховані від декларації
Клюєв віддає дружині за розлучення півмільярда, приховані від декларації

Суд поділив майно, що було у спільній власності Ірини та Сергія Клюєвих. Про це свідчить рішенняОбухівського райсуду Київської області від 5 лютого.

Суд визнав власність Ірини Клюєвої на будинок у Козині у провулку Кедровий,4, земельні ділянки біля будинку в Козині на 8,23 га, автомобіль Mercedes-Benc S500L (2007 р.в.).

Сергію Клюєву залишилось дві квартири (адреси невідомі), машиномісце в підземній автостоянці на вул.Мазепи,10, а також акції австрійської компанії «SLAV Handel, Vertretung und Beteiligung AG» вартістю 575 тис євро.

півярда клюєвих

Також з Сергія Клюєва на користь Ірини Клюєвої стягується 451,50 млн грн. компенсації. Чого стосується ця компенсація у рішенні суду не уточнюється. Зазвичай компенсація має місце, коли йдеться про майно, яке неможливо поділити.

Поділ майна здійснено за позовом Ірини Клюєвої. У рішенні сказано, що позовні вимоги задоволено частково, які ще вимоги мала екс-дружина Клюєва невідомо. У реєстр нерухомості дані про зміну власників майна ще не внесено.

Інтереси Клюєва у Обухівському суді представляла донецький адвокат Марина Сініцина, інтереси дружини захищала Ганна Шахуріна-Черевко.

клюєв розлучення

У декларації за 2014 рік народний депутат Сергій Клюєв повідомив про вклади у банках та активи за кордоном та в Україні на суму 18,13 млн грн. Також у декларації зазначено про домоволодіння в Козині площею 2584 кв.м. і 8,23 га землі, що тепер визнані власністю Ірини Клюєвої. Також Сергій Клюєв задекларував три квартири, а його екс-дружина – дві.

У 2015 році майно Сергія Клюєва було арештоване судом за позовом Генпрокуратури в рамках розслідуванням заволодіння 170 млн. грн. державних коштів, які були виділені як компенсація відсотків по кредитам ВАТ «Завод напівпровідників».

Андрій і Жанна Клюєви.

Андрій і Жанна Клюєви.

З сайту «Судова влада» відомо, що майно також намагалися поділити у сім’ї брата Сергія Клюєва – Андрія. У жовтні 2015 р. позов подала його дружина – Жанна Клюєва. З реєстру судових рішеньвідомо, що Жанна Клюєва знаходилась у Москві і там оформляла довіреність на свого адвоката. Суд не прийняв заяву Клюєвої, оскільки у довіреності на її московського адвоката не зазначено, що він має право представляти її у судах України.

nashigroshi.org

Дата и время 23 февраля 2016 г., 11:31     Просмотры Просмотров: 1277