АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 16°C
Днепр: 18°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 16°C
Львов: 22°C
Ужгород: 25°C
Луцк: 21°C
Ровно: 20°C

Бойовики дозволили працювати в "ЛНР" мережі автозаправок WOG

Бойовики дозволили працювати в "ЛНР" мережі автозаправок WOG
Бойовики дозволили працювати в "ЛНР" мережі автозаправок WOG

В грудні 2015 року виконуючий обов’язки міністра палива, енергетики та вугільної промисловості самопроголошеної ЛНР Олег Юрченко заявив про намір створити "державне унітарне підприємство" "Луганськнафтопродукт" на базі якого буде працювати мережа "державних" АЗС.

"У державного унітарного підприємства "Луганськнафтопродукт" будуть свої заправки. Це буде мережа заправок народних, близько 80", - зазначив він.За словами в. о. міністра, "державні" АЗС будуть діяти по всій території т.зв."ЛНР".

Виконуючи розпорядження Плотницького щодо створення мережі "народних" АЗС т.зв. "міністерством палива та енергетики" спільно з МВС ЛНР, МГБ ЛНР, податковими органами і "Фондом держмайна ЛНР" було проведено перевірку правового статусу всіх АЗС розташованих на території "республіки".

Мета перевірки - "націоналізація" тих АЗС, власники яких не пройдуть перереєстрацію у податкових органах т.зв. "ЛНР" і не погодяться працювати на умовах Плотницького.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" 22 січня 2016 року голова т. зв."держкомітету податків і зборів" С.Бородін виступаючи на засіданні "ради міністрів ЛНР" прозвітував про хід "націоналізації" АЗС,які не пройшли перереєстрацію у податкових органах "республіки". У своєму виступі С.Бородін підкреслив,що з 82 АЗС які планували "націоналізувати" описано вже 67. По 14 АЗС предані матеріали для прийняття рішення щодо визнання їх "безхозними", по 28 АЗС акти передали "державному унітарному підприємству" "Луганськнафтопродукт" для створення на їх базі мережі "народних" АЗС. До кінця січня Бородін пообіцяв підготувати матеріали щодо визнання "безхозними" всіх 82 АЗС.

"Але є одна причина,чому їх буде набагато менше за кількістю. Причина в тому, що мережа АЗС "WOG" і "Пропан" офіційно оформили докумети",-зауважив голова "держкомітету податків і зборів" самопроголошеної ЛНР Бородін.

Примітно, що мережа АЗС "WOG" буде другою компанією,яка пройшла перереєстрацію у податкових органах т.зв. "ЛНР" і якій фактично буде дозволено працювати на ринку реалізації нафтопродуктів на території самопроголошеної республіки.

Як повідомлялося раніше,у "ЛНР" прийнято рішення про повернення до роботи на теренах "республіки" мережі АЗС "Східні ресурси".ТОВ "Східні ресурси" працює на ринку Луганської області з 1994 року. Крім мережі АЗС, компанія мала у власності Луганську нафтобазу. "Східні ресурси" є джобером "ТНК-ВР Коммерс", більша частина АЗС працювала під брендом "ТНК" і мала 37 АЗС на Луганщині. Власником мережі є Володимир Шостак, депутат Луганської обласної ради від Партії регіонів.

censor.net.ua


Теги статьи: WogАЗС WOGЛНР

Дата и время 23 февраля 2016 г., 11:53     Просмотры Просмотров: 1193
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В сеть выложили видео уничтожения опорного пункта боевиков на Донбассе
Кто воюет на стороне террористических группировок «ЛДНР» и какая за это ответственность?
Отримали відповідь: терористи "Л/ДНР" не змогли просунутися на Донбасі

Гиркин рассказал детали убийства одного из главарей боевиков
В "ЛНР" и "ДНР" ждут из Кремля замену Суркову: боевики называют имя человека Путина
Вогонь з житлових кварталів: терористи "ЛНР" повертаються до улюбленої тактики

АЗС переписывают ценники: чем украинцам аукнется нефть по $80/баррель
У Луганчан нет ни времени, ни денег, ни сил на цирк и другие увеселения, — блогер
Когда начнется "большая война", мы вернемся на фронт - экс-пленный "ДНР"

Казачьи интриги: В «ЛНР» собрались «укротить» своевольных «казаков»
Расстреляли дома: журналист растрогал рассказом об уничтоженной семье на Донбассе
Волонтер показал командира таинственной "третьей силы" на Донбассе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.107168