АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 10°C
Днепр: 12°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 8°C
Львов: 8°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

АДВОКАТ ОПРИЛЮДНИВ ЛИСТ САВЧЕНКО ДО ТИМОШЕНКО

АДВОКАТ ОПРИЛЮДНИВ ЛИСТ САВЧЕНКО ДО ТИМОШЕНКО
АДВОКАТ ОПРИЛЮДНИВ ЛИСТ САВЧЕНКО ДО ТИМОШЕНКО

У зверненні Савченко виступає на захист свого закону, згідно з яким один день, проведений у СІЗО, рахуватиметься за два дві у в’язниці

Ілля Новіков опублікував на своїй Facebook-сторінці лист української льотчиці й народного депутата Надії Савченко, в якому вона виступає на захист свого закону про зарахування одного дня в СІЗО за два дні в колонії.

"Закон Надії Савченко" про залік засудженим одного дня в СІЗО за два дні в колонії прийняла Верховна Рада без єдиного голосу проти. Те, що умови утримання в СІЗО є набагато гіршими і шкідливішими, ніж у зонах, розуміють всі. Але зараз, коли за цим законом вийшли або от-от вийдуть на свободу раніше очікуваного явні негідники, пішов зворотній рух. Уже внесено законопроект про обмеження цієї пільги заднім числом тільки для злочинів невеликої і середньої тяжкості. Вже деякі люди кажуть, між іншим, що цей закон спонсорувала мафія, а Савченко повелася, не заглибившись, або навіть отримала за це якісь гроші", – зазначає Новіков у дописі.

Він додав, що Савченко радилася з ним як з юристом, перш ніж внести законопроект. Адвокат підтримав її, тому вважає, що на ньому є частина відповідальності за це рішення. Проте, Ілля Новіков, як і раніше, вважає його правильним.

У своєму листі Надія Савченко звертається безпосередньо до лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, заявляючи: "Цей закон – початковий рубіж для зміни всієї судової системи і не потрібно його саботувати, щоб заробляти собі плюсики перед виборцями. Тому треба просто не лінуватися працювати багато і швидко, щоб далі рухатися вперед і щоб цей закон дав свій позитивний результат у новій, цілісній і збалансованій судовій системі. Я проти внесення будь-яких змін у цей закон і захищаю його в тій редакції, в якій він був прийнятий, навіть перебуваючи у в’язниці всіх народів – Росії".

 

 

Теги статьи: Надежда СавченкоТимошенкоСавченко

Дата и время 23 февраля 2016 г., 14:55     Просмотры Просмотров: 2492
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.311954