АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 19°C
Днепр: 25°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 24°C
Сумы: 21°C
Львов: 21°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 22°C
Ровно: 22°C

В Донецьку глумляться зі Стусової меморіальної дошки, а у Києві – з його живої сестри

В Донецьку глумляться зі Стусової меморіальної дошки, а у Києві – з його живої сестри
В Донецьку глумляться зі Стусової меморіальної дошки, а у Києві – з його живої сестри

КМДА відморозилася допомагати рідній сестрі Василя Стуса. Відписку опублікувала у себе на сторінці журналіст Ольга Герасим’юк.

12698470_10204297522718746_3172886330185649576_o

“Тут таке… Не дає спати… Василь Стус у своїх табірних зошитах просив усіх добрих людей не полишати маму його й сестру Марію – помогти їм, підтримати їх у горі… Смерть свою не просив над собою змилуватися.

І от літня вже Марія мусить втікати з Донецька до Києва, з онучкою, що вагітною втікала, боячись, що дитині гуркіт Градів життя поламає ще в лоні…

Вона мусить наймати квартиру- всі гроші сплачувати за житло, жити впроголодь… Казала мені – наша сім’я завжди голодувала, Вася був такий худий!

І спить зараз Марія на підлозі…

І от як тут можна спокійно, поговоривши з нею, побачивши цю горду людину, що не скаже, як ій гірко, – як читати оцю бумажку, яку надряпали в Київській мерії…”, – обурюється Герасим’юк.

Спілка письменників звернулася до АП з проханням перечитати наново заповіт Василя Стуса й помогти його рідним. Звідти листа направили за належністю – до Віталія Кличка.

“А звідти прийшла тупа чиновницька тупого й черствого й байдужого до всіх заповітів писаря писуля… Ну, чесно- хто це писало????? Про “згідно Закону Українськоі СРСР”… До кінця можна не читать… Ну, як тут спать? Подивіться ще раз на цю жінку в Подорожніх – в ютубі, завтра вранці на Першому. І кажіть щось! Я кажу : поки Марія Стус спатиме старістю на долівці хворою спиною- доти ми не повинні спати взагалі”, – додає Ольга Герасим’юк.

А Провокатор у свою чергу пропонує пані Марії використовувати авторські права на свою користь. Як законна спадкоємиця, вона має на це повне право. Бо поки міністерства перештамповують щорічно десятки зразків підручників, де експлуатується творчість її брата, поки змушують школярів закуповувати ті щоденники щорічно власним коштом – їй не перепадає від того рівно нічого. З зароблених міністерськими писаками бабок на копіпейстах Стусових віршів – пані Марія вже собі котедж би на Мальдівах збудувала.

ПРОВОКАТОР


Теги статьи: Стус

Дата и время 23 февраля 2016 г., 15:11     Просмотры Просмотров: 1352
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053056