АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: -1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 6°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Як змусити прокуратуру завести кримінальну справу на високопосадовця

Як змусити прокуратуру завести кримінальну справу на високопосадовця
Як змусити прокуратуру завести кримінальну справу на високопосадовця

Посада не підстава для безкарного і грубого порушення закону! Суд зобов’язав прокуратуру Вінницької обл. порушити крімінальну справу про скоєння злочину державним службовцем - начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Вiнницькiй областi Проданом М.В.

Отже, не пройшло і півроку, як прокуратура м. Вінниці почала займатись не лише виконавцями злочинів, а й організаторами-високопосадовцями, які не оббирають окремого підприємця, не вимагають хабарів, а працюють по-крупному – створюють і очолюють таку систему, щоб “вдячні” підприємці самостійно приносили їм оброк, при цьому ще й мільярдами крадуть з бюджету Держави! 
Їх злочинна діяльність не новина для представників Феміди і захисту правопорядку, але, завдяки “дружнім” комерційним стосункам з владою, вони до цього часу залишались недоторканими і безкарними.

У Вінницькім краї такою “авторитетною” і “відомою” персоною є очільник Вінницької ДФС Продан Мирослав Васильович - "призначенець" декого з вищих осіб влади, організатор корупційних схем, досвідчений хабарник часiв Януковича В.Ф. Не зважаючи на давно відомі і доведені факти злочинів, Мирослав Васильвич Продан з успіхом продовжує свою кар’єру й розпочаті та налагоджені «справи», а це: 
одержання неправомірної вигоди службовою особою(посадовець пересувається на автомобілі, який неможливо придбати за заробітну плату державного службовця; за досить символічні кошти обзавівся у Вінниці нерухомістю (дай Бог кожному придбати за такими цінами);
організація діяльності мережі конвертаційно–транзитних СПД (тільки за 2015 р. сума збитків нанесених бюджету України склала понад 89 млн. грн. несплаченого податку на додану вартість. Ось у кого потрібно брати кредити, а не клянчити в МВФ!); 
незаконне відшкодування ПДВ (за домовленістю з паном Проданом, “підопічним” підприємствам безпідставно повернуто мільйонні ПДВ і спектр його можливостей не обмежується Вінничиною).
До того ж, Мирослав Продан, маючи і користуючись наданими йому посадовими можливостями, та співпрацюючи з “колегами” з СБУ, організував досить прибутковий “бізнес” на експорті волоських горіхів.Обмежене коло підопічних Продану фірм безперешкодно проходить усі митні формальності і, в той же час, відносно інших підприємств-експортерів горіхів безпідставно здійснюється блокування та вилучення задекларованого на експорт горіха, порушуються кримінальні справи. 

Це не повний перелік давно відомих і фактичних злочинів, на який, лише завдякі наполегливості постраждалих підприємців і громадських активістів, звернули увагу органи правопорядку. Сьогоднішні невеличкі результати боротьби - це заслуга нас з вами, а не “очищеної” влади, що не поспішає дієво боротись з корупцією і з економічною злочиннистю, вона лише разграбовує державний бюджет і бере нові кредити.

news.in.ua


Теги статьи: Продан МирославВинницаПрокуратура

Дата и время 24 февраля 2016 г., 09:48     Просмотры Просмотров: 1163
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Харькове незаконно приватизировали хлебокомбинат
Продан не будет присутствовать на допросе в САП, так как проходит лечение за границей
Луценко не исключил еще одного подозрения экс-главе ГФС Продану

Продан послал Холодницкому справку из немецкого лазарета
Продан с близким человеком купил за 2,5 млн евро недвижимость в Турции. Фактаж у следствия перфектный, - Луценко
Експерт: Порошенко намагається повністю підкорити ситуативну коаліцію "уряд Гройсмана"-"Народний фронт"

Що вони собі нарозслідували: начальник відділу ІТ прокуратури Сумської області Валентин Жерьобкін
Почему Гройсман до сих пор сидит в своем кресле, если жулик Продан сбежал в багажнике бляхи?, - журналист
Продан пообещал прокурорам рассказать, когда вернется в Украину

Беглый экс-глава ДФС Продан рассрочил долг в 5 миллионов компании кассира Ляшко Олега Аверьянова
Продан вернется в Украину в конце этого месяца – адвокат
Евгений Черняк: “Мы наблюдаем нравственное Сомали прямо в центре Европы”

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.375204