АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Дружина убитого ідеолога Азову: убивці на волі і можуть продовжити вбивати “неугодних”

Дружина убитого ідеолога Азову: убивці на волі і можуть продовжити вбивати “неугодних”
Дружина убитого ідеолога Азову: убивці на волі і можуть продовжити вбивати “неугодних”

Дружина Ярослава Бабича, якого було вбито близько 6 місяців тому звернулася до громадськості:

Я хочу справедливості! Півроку я мовчала про вбивство мого чоловіка – одного з провідників “Азову” – Ярослава Бабича, якого багато хто з вас знав як “Балканця”.

Слідчі, представники МВС, керівники “Азову” обійцяли мені, що ця справа буде розслідувана в короткий термін і винних знайдуть.

Але минуло вже більше півроку і наразі слідство відверто спускають на гальма. Я більше не можу мовчати!

Звертаюсь до бійців полку “Азов” та тих, хто знав Ярослава і не вірить в його дивне “самогубство”. Я жодним чином не маю на меті дискредитувати “Азов” та його лідерів. Ярослав поклав життя заради “Азову” та України і я поважаю його вибір.

Хочу, щоб мене почули і зрозуміли правильно. Без перекручувань фактів. Єдина моя мета це – домогтися розкриття злочину і покарати винних! Тих, хто замовив та спланував це вбивство. Тих, хто прийшов до “Балканця “додому і холоднокровно виконав злочинне замовлення. Схоже, що це хтось зі “псевдосвоїх”, кому Ярослав спокійно відчинив вночі двері та впустив до квартири.

Можливо ці вбивці ходять серед нас і можуть знову прийти по когось, хто почне заважати.

Всупереч всім фактам, мені нав”язуть версію, що загибель Ярослава сталася в результаті “сексуального збочення” і була “нещасним випадком”, або ж “самогубством”. Я прожила з Ярославом у шлюбі 15 років, маю трьох спільних дітей і з усією відповідальністю заявляю, що це нісенітниця.

Хтось розраховував на те, що сім”я побоїться розголосу, а я не наважусь відверто говорити і вимагати розслідування вбивства. Я намагалась діяти одна, але бачу, що сама не впораюсь.

Азовці, звертаюсь до вас, прошу зрозуміти мене і допомогти! Я повірила керівництву “Азова”, чекала майже сім місяців, неодноразово зверталася до “азовця” Трояна – та все марно!

В мене нема іншого виходу, ніж звернутись до громадськості, журналістів і публічно заявити, що цю справу намагаються замовчати.

Подумайте лишень, півроку не проводяться слідчі дії! Наведу приклад. Відбитки пальців не було взято одразу після потрапляння в квартиру слідчої групи. Я щодень просила це зробити, але вони протягли два тижні, коли в квартирі побувало більше 50 осіб. Не було опитано сусідів. Не оглянуто горище. Досі не проведено більшості експертиз. Зрештою, мені навіть не дали статус постраждалої сторони аби я не могла ознайомлюватись зі справою.

Зрозумійте, це не лише моя біда. Це вже страшна тенденція для України. Вбивають неугодних патріотів! Таких дивних смертей вже сотні по країні.

З цим не можна миритись, потрібно поширювати інформацію, щоб вони боялись вбивати патріотів. Бо безкарність породжує нові злочини.

Лише, коли ми cтоятимемо один за всіх, і всі за одного  – ми зможемо змінити цю країну. Інакше, по одному переб”ють найактивніших аби ми не могли протистояти системі.

Я потребую вашої допомоги. Можливо, хтось може поділитись корисною для розслідування інформацією. Дякую всім, хто відгукнеться! А також за підтримку репостом.

Подробиці цієї справи можна почитати тут
https://www.facebook.com/bohdana.babych/posts/1223256597687831

Провокатор


Теги статьи: Бабич Ярослав

Дата и время 24 февраля 2016 г., 10:16     Просмотры Просмотров: 1821
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.232514