АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -9°C
Львов: -6°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -5°C
Ровно: -4°C

Продажна суддя Ірина Кирилюк відновила на посаді посіпаку Януковича Віталія Москаленка

Продажна суддя Ірина Кирилюк відновила на посаді посіпаку Януковича Віталія Москаленка
Продажна суддя Ірина Кирилюк відновила на посаді посіпаку Януковича Віталія Москаленка
Увага, Печерський суд відновив на посаді символ корупції в освіті та медицині водночас тов. Віталія Москаленка. По якому плаче не ректорський кабінет, а професійний остракізм та українська в’язниця.
У 2003-2014 роках Москаленко працював на посаді ректора НМУ ім. Богомольця, перетворивши провідний медичний університет України  на величезний механізм з продажу оцінок студентам. В останні роки на частині кафедр загалом припинили ставити оцінки за знання - доходило до того, що без передоплати навіть не видавали екзамінаційні квитки.
Комісія Міністерства охорони здоров’я перевірила фінансову діяльність за три останні роки Національного медичного університету ім. Богомольця, що в Києві. Результати перевірки - ректора Віталія Москаленка звинувачують у використанні не за призначенням щонайменше 56 мільйонів гривень. Із цієї суми майже 22 мільйони гривень недоотримали студенти у стипендіях. На 10 млн грн завищувалася ціна на ремонт гуртожитку. За документами, у нині голих стінах провели електрифікацію і навіть установили ліфти. Серед фінансових зловживань і 254 тис. грн на квіти. Лише екс-міністру охорони здоров’я Раїсі Богатирьовій Москаленко купував букети за 29 тис. грн.
Цинічний і зухвалий ляпас. Якщо Москаленко насправді повернеться, значить справедливості можна шукати тільки на новому Майдані. На жаль...
Втім щиро сподіваюсь, колеги-юристи просто розвели старого на гроші, оскільки перша інстанція традиційно "не відповідає за рішення апеляції".
 
 

Теги статьи: Ірина Володимирівна КирилюкМоскаленко

Дата и время 08 июля 2014 г., 11:35     Просмотры Просмотров: 6175
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.217699