АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 12°C
Львов: 8°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 9°C
Ровно: 10°C

В соцмережах вимагають звільнення капрала поліції Арини Кольцової

В соцмережах вимагають звільнення капрала поліції Арини Кольцової
В соцмережах вимагають звільнення капрала поліції Арини Кольцової

Кольцова Арина Вікторівна - поліцейський 5 роти, батальйону 1, УПП в м . Києві ДПП, капрал поліції, на своїй сторінці в Facebook захищає тільки права птахів, а дітей називає піздюками передає FotNews з посиланням на Porohnews.net

 

 

 

Також це особа, якій довіряють зброю, закликає еб @ ть людей і радить всім дзвонити на гарячу лінію довіри поліції і там нити про свої права і порушення з боку поліцейських, отже виходячи з її слів, гаряча лінія створена для того, щоб по ній нити?

 

«Неадекватній» поліцменші керівництво мабуть не роз’яснило, що штрафи виписують спираючись на правила дорожнього руху, а не своє особисте бажання побити попередній рекорд за кількістю постанов, адже, як заявила сама Аріна: «Я навчу вас паркуватися».

Ми звичайно не бидло і вчити нас не треба, але пані Арина вважає, що ми всяке лайно, і нас треба еб @ ть. (Редакція дослівно цитує записи).

На цьому пані Арина вирішила не зупинятися, продовжуючи демонструвати свої зневаги і ненависть до української мови, називаючи нас «Грамадянами» російською мовою, принципово не спілкуючись державною, як того вимагає статут.

З цього приводу редакція Poroh News направила лист на ім’я Авакова, Згуладзе і Деканоїдзе з проханням розтлумачити заяви і образи їх підлеглої, а також дати оцінку поведінці даної персони.

Окремим пунктом нас цікавить роль гарячої лінії, яку висміяла  пані Арина і на скільки дійсно це реформаторське втілення буде ефективним у допомозі людям, які постраждали внаслідок непрофесіоналізму і хамства поліцейських, якщо самі поліцейські ставляться до цього скептично.

Також дуже помітний той факт, що один із сайтів, який опублікував дані факти про Кольцову - атакували псевдо прихильники пані Аріни, так звані “боти”, які розповсюджують в подібній їй манері спілкування ідентичні брудні коментарі на адресу журналістів та автора, який мовою фактажу та скріншотів виклав інформацію про дану особу.

Якщо вивчити більш детально настрій суспільства з приводу данної теми, адже новину розповсюдили також інші ресурси, то майже всі одноголосно вимагають звільнення капрала і публічних вибачень перед суспільством, яке вона ображає на своїй персональній сторінці в соціальній мережі.

Напевно, враховуючи вже не перший випадок такої неадекватної поведінки з боку поліцейських, потрібно не атестацію проводити, а більш детальний психічний медогляд людей, яких набирають до поліції, адже їм довірено не тільки збереження порядку в містах, а ще й зброя.

 


Теги статьи: Кольцова Арина

Дата и время 26 февраля 2016 г., 12:00     Просмотры Просмотров: 7542
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07476