АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -14°C
Днепр: -12°C
Одесса: -5°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -14°C
Львов: -5°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -5°C
Ровно: -6°C

Мінооборони досі не забрала у Курченка 12 гектарів на Дніпрі, бо фірма не знесла маєток втікача

Мінооборони досі не забрала у Курченка 12 гектарів на Дніпрі, бо фірма не знесла маєток втікача
Мінооборони досі не забрала у Курченка 12 гектарів на Дніпрі, бо фірма не знесла маєток втікача

Державна виконавча служба Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції досі не виконала рішення суду про повернення Міноборони ділянки площею 12 га, яку забудувала фірма «Калина Центр», пов’язана з Сергієм Курченком. Про це свідчить постанова Вищого госпсуду від 17 лютого.

У квітні-листопаді 2013 року суди зобов’язали ТОВ «Калина Центр» звільнити і повернути Міністерству оборони ділянку площе 12 га, яка розміщена в прибережній захисній смузі Канівського водосховища.

Наприкінці листопада 2013 року суд видав наказ про виконання рішення. Однак на ділянці є самовільно збудовані об’єкти. У травні 2014 року суд роз’яснив, що «Калина Центр» має за власний рахунок їх знести. Та фірма вимогу не виконує. Міноборони також відмовляється виділяти гроші на знесення будівель.

Держвиконавці просять суд змінити спосіб та порядок виконання судового рішення, дозволивши передати Міноборони ділянку разом із будівлями на зберігання (з правом користування).

Суди усіх трьох інстанцій цю заяву відділу Держвиконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції залишили без задоволення. Свої рішення вони мотивували тим, що не можуть змінювати судове рішення по суті. У даному випадку у суду відсутні правові підстави передавати об’єкти нерухомості, що знаходяться на ділянці, у володіння та користування Міноборони.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року суд визнав недійсним ще один договір, за яким «Калина Центр» отримала на 49 років лісову ділянку площею 12 га.

Вказані 24 га знаходяться у прибережній захисній смузі Канівського водосховища, а саме в урочищі «Чубуки», на території с. Стовп’яги Переяслав-Хмельницького району. Там було збудовано два котеджі площею 810 і 290 кв м., госпблок площею 527 кв м і баню площею 181 кв. м. Задля будівництва «Калина Центр» без дозволу вирубала 85 сосен різного діаметру.

Переяслав-Хмельницьке БТІ відмовилося реєструвати власність фірми на вказані будівлі, оскільки вони були зведені самочинно. Правомірність позиції БТІ у вересні 2014 року підтвердив ВГСУ.

Нинішніми засновниками київського ТОВ «Калина Центр» значаться ТОВ «Імперіал-Білдінг» і ТОВ «Менкалінан», засновником яких є кіпрська компанія «Мурейн Бізнес Лімітед».

У квітні 2015 року директором «Калини Центр» став Яків Яхненко з Авдіївки. До цього керівником фірми був Віктор Комерзан, який проживав у Харкові в гуртожитку місцевого коледжу. Він же раніше значився засновником компанії.

Зв’язок ТОВ «Калина Центр» із Курченком прослідковується через Товарну біржу «Перша незалежна біржа». Протягом 2010-2012 років «Калина Центр» разом з ТОВ «Ексапрофіт» з групи Курченка були засновниками біржі. З 2012-го у складі засновників їх замінили ТОВ «ГазУкраїна-2020» і ТОВ «Укренергоринок» з групи Курченка.

Зауважимо, що у маєтку в урочищі «Чубуки» після Майдану знайшли дозвіл на зброю на ім’я Сергія Курченка.

Наши Гроши


Теги статьи: Сергей КурченкоКурченкоМинобороны

Дата и время 26 февраля 2016 г., 16:48     Просмотры Просмотров: 967
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Вместо дымовых шашек для АТО Минобороны закупило смесь для киноэффектов и окуривания деревьев
DW: Ложкин инвестировал деньги от сделки с Курченко в Германию
Будет жить в палатке: Полторак отправил на «Широкий лан» генерала

Как Украина без единого выстрела обездвижила ВВС Хорватии
Поданы документы на увольнение военкома, которого задержали пьяным под Киевом
Расследование НАБУ стоило Украине 676 млн грн

Скандальная «Трейд Коммодити» ворвалась в рейтинг динамичных компаний Европы
Психи с войны: как перестать демонизировать бойцов АТО
Ну что же. Лед тронулся, господа присяжные?

Пентагон считает преждевременным заявление Порошенко о поставках оружия в ближайшие недели
Хакеры ГРУ РФ атаковали компьютерные сети МИДа и Минобороны Германии
"Правильно обслуживайте" – корпорация Порошенко о скандальных "Богданах"

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.083648