АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 17°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

На розбудові «Межигір’я» ласий шмат дістався братам Клюєвим

На розбудові «Межигір’я» ласий шмат дістався братам Клюєвим
На розбудові «Межигір’я» ласий шмат дістався братам Клюєвим

Редакція Vse.Media продовжує публікувати втрачені архіви діяльності приближених Януковича.

Те саме відчуття, коли бачиш документи, які завіряють жлобство, через яке «Україна – на колінах».

Замовником мегабудівництва виступає славнозвісний ТОВ «Танталіт» (Клюєвих), а генпідрядником  ТОВ «Архітектурно-будівельна компанія «Інтеб»». Обидві фірми вихідці з однієї кишені клану Януковича. І через звітність грошей «навідмивали» — до непристойності багато.

Виходячи з цифр, які афішуються в актах виконаних робіт, середньостатистичному українцеві довелося б працювати кілька років, щоб побудувати, наприклад, вольєр для домашніх тварин. Який, за актом виконаних робіт обійшовся «обслузі» Януковича, фірмі братів Клюєвих «Танталіт»  у 143 500 гривень.

З поміж безлічі актів виконаних робіт (на круглі суми), хотілося б виокремити ті, де найбільш кричущі суми марнотратства. Наприклад, дороги і площадки будівництва «Центру відпочинку та здоров’я», за адресою Київська область район, с. Нові Петрівці, «Вишгородський масив», вул.. Івана Франка 19, обійшлося всього у 857 134 гривень. Близько мільйона, на обладнання території сходинками дерев’яними і брусом хвойним.

Апогеєм стало будівництво пункту режимної охорони прибережної зони з вольєром для охоронних собак. Вартість будівництва така, як нібито там споруджували відому Китайську Стіну – 717 980 гривень.  З огляду на об’єм території, суми спів розмірні. Але жлобство маленької групки людей, на чолі з Януковичом та братами Клюєвими, показовий приклад, чому в цій країні більшість людей знаходиться за межею бідності. І чи варто було стільки грошей вкидати в проект, яким повноцінно ніхто не зміг насолодитися, адже навіть зараз відвідувачі резиденції «Межигір’я» ідуть подивитися на еталон жадібності.

Експерти дають різну оцінку вартості комплексу «Межигір’я». Але що  клан Януковича міг собі ні в чому не відмовляти і друзів своїх «балував» проектами жлобства – зайвий раз доводить, що політичну еліту варто регулярно «чихвостити» на предмет грандіозних забудов і «ой, а звідки стільки грошей».


Теги статьи: Клюев Сергей ПетровичКлюев АндрейМежигорье

Дата и время 26 февраля 2016 г., 21:06     Просмотры Просмотров: 1116
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.120069