АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 22°C
Днепр: 24°C
Одесса: 23°C
Чернигов: 21°C
Сумы: 22°C
Львов: 16°C
Ужгород: 21°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

В Апеляційному суді досі працює суддя, яка вихваляла "Диктаторські закони" 16 січня 2014 року

В Апеляційному суді досі працює суддя, яка вихваляла "Диктаторські закони" 16 січня 2014 року
В Апеляційному суді досі працює суддя, яка вихваляла "Диктаторські закони" 16 січня 2014 року

В Апеляційному суді Івано –Франківської області продовжує «працювати» колишня голова Апеляційного суду  Івано-Франківської області Стефанів Надія Степанівна.

Особливо відмітилась Надія Степанівна  в 2013 -2014 роках коли вона разом із суддями Апеляційного суду приймала не правочинні, репресивні рішення стосовно учасників «Євромайдану» та «Революції Гідності». Активно Стефанів Н.С. вихваляла і репресивну машину режиму Віктора Януковича. Так у пресі та на офіційному веб-порталі Судової влади в Україні вона схвально прокоментувала неконституційні «закони 16 січня 2014 року, зокрема зазначивши:

- «Законом України від 16.01.2014 року "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" на виконання вимог міжнародних стандартів судочинства змінено положення низки законодавчих актів у напрямку надання суддям додаткових гарантій незалежності.
На наш погляд, особливої уваги заслуговують зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", які передбачають комплекс конкретних заходів щодо підвищення незалежності суддів.
Так, Законом встановлено, що органи державної влади, органи місцевого самоврядування, керівники юридичних осіб за зверненням Ради суддів України зобов’язані негайно вжити заходів до усунення загроз безпеці суддів, а за необхідності – притягти винних до відповідальності.
Значної конкретизації набуло регулювання правових відносин з державного захисту судді, його близьких родичів та 
членів сім’ї. Йдеться про те, що змінами до Закону заборонено розголошення відомостей про місце проживання судді та інших персональних даних про нього органами державної влади, органами місцевого самоврядування, довідковими службами АТС, операторами та провайдерами телекомунікацій, інформаційно-довідковими службами, а також будь-якими підприємствами, установами, організаціями та особами, крім випадків, передбачених законом.
Крім того встановлено право судді на забезпечення засобами захисту та мобільними пристроями сповіщення про небезпеку, які йому надаються органами внутрішніх справ, а також на обладнання житла охоронною та протипожежною сигналізацією за рахунок коштів державного бюджету. 
Змінами до Закону передбачається створення системи відео спостереження в приміщеннях судів і на прилеглих до них територіях.
Задля забезпечення підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду та охорони приміщень суду судовим розпорядникам надано право застосовувати спеціальні засоби, що використовуються під час охорони громадського порядку.
Зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", забезпечуючи додаткові гарантії для незалежності суддів, одночасно виступають важливою передумовою для більш повної реалізації громадянами доступу до правосуддя і судового захисту ними своїх прав»http://ifa.court.gov.ua/sud0990/news/81829/

Як не дивно незважаючи на жертви на Майдані, війну на сході України, тисячі жертв найкращих синів і доньок українського народу Стефанів Н.С. та такі, як вона прислужники режиму продовжує «працювати» на посаді. Які рішення приймають ці судді, одному Богові відомо. Нажаль ЗУ «Про відновлення довіри до судової влади» не вирішив питання звільнення нечистих на руку та продажною совістю судів. Станом на 26.02.2016 року в Івано –Франківській області жодний із суддів, які працювали в часи диктатури Януковича не були люстровані та звільнені з займаних посад.

golos-info.com


Теги статьи: Законы 16 январяСудьяСтефанив Надежда

Дата и время 27 февраля 2016 г., 09:17     Просмотры Просмотров: 1506
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

"Собраться и курить марихуану!" Судья Верховного Суда изящно потроллил владельцев авто на еврономерах
Скандал в суде Харькова: судья получила текст решения от депутата и подписала его
Лишенные полномочий судьи старого Верховного суда продолжают получать зарплату

Руководитель аппарата Бабушкинского райсуда Днепра «завалила» рассмотрение дел после увольнения судьи
Взрыв в Ровно: чем известна семья судьи-миллионерши
Савченко на заседании грубо обругала судью

Адвокат: Голосеевский суд Киева может возглавить нелюстрированная "судья Майдана"
Черкасский след: киевский судья фигурирует в громком "денежном" деле
Судья Екатерина Танцюра: незаконное обогащение?

В Сумской области избили судью прямо на футбольном поле
Законопроект о блокировке веб-сайтов хуже "законов 16 января", – эксперт Попова
Судья Анатолий Емец продал внедорожник за 820 тысяч

Комментарии:

comments powered by Disqus
15 июля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.509362