АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: 4°C
Днепр: 10°C
Одесса: 15°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -2°C
Львов: -2°C
Ужгород: 6°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

У Маріуполі робітники організовують заколот проти структур Ахметова

У Маріуполі робітники організовують заколот проти структур Ахметова
У Маріуполі робітники організовують заколот проти структур Ахметова

На заводах Ахметова та в силових структурах Донеччини створюють незалежні профспілки, за допомогою яких сподіваються позбутися впливу одіозного олігарха.

Робітники бізнес-імперії Ріната Ахметова заводу “Азовсталь” та комбінату Ілліча вирішили боротися зі сваволею одіозного олігарха за допомогою незалежних профспілок, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на інсайдерів серед працівників “Метінвесту” та організаторів незалежних профспілок.

У Маріуполі утворилась первинна організація незалежної Всеукраїнської профспілки “Народна солідарність”, яка у вівторок на брифінгу планує проголосити свою програму боротьби зі впливом олігарха. За їхніми словами, робітників підприємств Ахметова примушують працювати по 8 годин на день, при цьому в дійсності вони отримують дві третини від виконаної роботи.

Окрім цього, на підприємствах почалися масштабні скорочення. Наразі до кінця березня заплановано звільнити понад 120 працівників вогнестійкого цеху, а в найближчі місяці до трьох тисяч робітників.

Окрім того, команда Ріната Ахметова зараз масово заводить працівників “Метінвесту” з окупованих територій – команду з Харцизька – їх переводять на командні посади у Маріуполь, звільняючи при цьому спеціалістів попередньої команди, заявляючи, що вони є представниками старої “команди Бойка”.

Незалежну профспілку планують відкрити в Маріупольському морському порті, що викликає шалений спротив як офіційного керівництва, так і олігарха.

З іншого боку, серед маріупільських правоохоронців назрів бунт проти нинішнього керівництва області в особі Аброськіна, і правоохоронці Донецької області вирішили створити свою власну незалежну профспілку.

Хто є головним ініціатором створення нового руху незалежних профспілок на Донеччині ІНФОРМАТОРу наразі невідомо.

 


Теги статьи: МариупольРинат АхметовАхметов

Дата и время 27 февраля 2016 г., 09:34     Просмотры Просмотров: 1130
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07919