АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 9°C
Днепр: 11°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 7°C
Львов: 7°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Командир терористів розповів, що станеться з українцями після захоплення України Кремлем

Командир терористів розповів, що станеться з українцями після захоплення України Кремлем
Командир терористів розповів, що станеться з українцями після захоплення України Кремлем

Командир терористичного бандформування розповів про долю окупованого українського населення, яке не хоче вливатися в “русскій мір”.

Командир російських окупантів Донбасу розповів про долю українського населення після того, як кремлівські найманці захоплять усю територію України. До їхніх планів входить окупація усієї території нашої країни, а тому вони виношують плани йти у наступ.

Як пропагандист Котенко, що знімав ролик, так і командир 1 МСБ, 1 МСБр бандформування ДНР “Боцман”, знятий ним, агресивно висловлюються про Україну, українську мову та культуру, і вважають їх “штучними”. Тобто, розвивають маячливі теорії російських імперців та дугінців про, буцімто, “вигадку австрійського генштабу” і “жидомасонів”, якою, на їх переконання, є тисячолітня українська історія, мова та культура.

Разом з тим, українцям, яких вони захоплять, вони рекомендують “ховатися поглибше до підвалів”, адже переможців не судять. Крім цього, окупант пообіцяв, що на захоплених територіях вони будуть робити те ж саме, що і в Німеччині в 45-у році.

Нагадаємо, що в Німеччині після 1945 року радянські окупанти зґвалтували сотні тисяч жінок, убивали дітей і просто мародерили.

Информатор


Теги статьи: Террористы

Дата и время 27 февраля 2016 г., 17:12     Просмотры Просмотров: 1785
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.076182