АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 4°C
Днепр: 5°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 6°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 6°C
Ровно: 5°C

Директор харківської філармонії і його коханка мріють побачити вдома війська Путіна

Директор харківської філармонії і його коханка мріють побачити вдома війська Путіна
Директор харківської філармонії і його коханка мріють побачити вдома війська Путіна

Коханка директора харківської філармонії виявилася прихильницею російських окупантів.

Директор харківської філармонії Юрій Янко засвітився у неприємному скандалі. З конфіденційних джерел ІНФОРМАТОРу стало відомо, що його пов’язують інтимні стосунки з Тетяною Володимирівною Хороших (1954.08.29 р.н.), яка не приховує своїх прокремлівських імперських поглядів і відверто ненавидить українців. Більше того, як виявилось, вона підтримує тісні стосунки не лише з харківськими “ватніками”, а й російськими окупантами на Донабсі та в Росії. Її сторінки у соцмережах тому слугують чудовим підтвердженням – акаунти уFacebook та вконтакті відкриті і по них можна дізнатись про її діяльність та політичні вподобання.

Як виявилось, маловідома Тетяна Хороших товаришує з доволі відомими персонажами не лише української, а й російської політики. Дивлячись на її профіль у соцмережах, складається враження, що у них виникла якась секта сталіністів.
Із “русскомірскої “богєми” Харкова в друзях у коханки директора філармонії значиться такий одіозний та скандальний персонаж як Дмітрій Болдирєв, – сталініст-регіонал, який ще за часів Янковича намагався переконати усіх, що України та української нації не існує. Хоча, як говорять архіви КДБ, це не справжнє прізвище манкурта. В дійсності його дід переписав паспортні дані, змінивши “Бовдура” на “Болдирєва”. Дружить вона також і з відомим психічно хворим Андрєєм Бородавкою, який на гранти з Москви ще у нульових роках намагався поширити на Слобожанщині “русскій мір”, але нічого не вийшло. Він також відкрито пропагує “Новоросію” у Харкові, однак, українські спецслужби чомусь не звертають увагу на його антиукраїнську діяльність. Є і такий відомий пропагандист “Новоросії” та “ХНР”, як Філіп Екозянц.

 

 


Серед цих персонажів затесався не менш цікавий, але мало відомий широкому загалу маргінал – харківський ватнік Гєннадій Макаров. Цей засланець КДБ з Ленінграду був присланий до Харкова по партійній лінії, але в 90-х різко став імперцем, і почав на російські гранти будувати суто кремлівсько-імперські політичні партії на Слобожанщині. Ясна річ – у нього нічого не вийшло, так як усі його політичні проекти розвалювалися з грандіозним пшиком, так як за його маргінальні ідеї навіть у зрусифікованому Харкові голосувало навіть менше 1% виборців. Свого часу у нього стався конфлікт з регіоналом Вадимом Колесніченком, який заточив на себе усі гранти з Росії на розбудову “русского міра”. Окрім цього, Макаров постійно тримав контакт з російськими імперцями-реконструкторами, у тому числі з Гіркіним, яких запрошували на вшанування денікінських бугуртів до Харкова та Чугуєва. Втім, як бачимо, навіть після двох років війни подібні персонажі безкарно продовжують діяти у прифронтовій зоні, і СБУ робить вигляд, що вони не знають хто веде підривну діяльність у Харківській області.
Однак, уся ця місцева вата виглядає нікчемно і ницо у порівнянні з іншим другом Тетяни Хороших – Сєргєєм Желеєзняком – з держдуми Росії. Ясна річ, товаришує вона і з відомими “русскомірцами” та “зірками Антимайдану” та партії регіонів: Єлєной Бондарєнко, відомою наркоторгівкою і подругою Медведчука Ксюшою Шкодою і вже призабутими Алєксандром Чалєнком та Максімом Раврєбою.

Однак, якщо з огляду на вищевказаних персонажів можна було зробити висновок, що коханка директора філармонії Харкова просто підтримує антиукраїнську ідею, то з огляду на зв’язки з відвертими терористами виникають питання чим вона займається і яка її роль у діяльності російських окупантів. Так, у друзях в Тетяни Хороших є доволі відома похідна повія Глєба Корнілова, терористка Ілларія Гольдбєрг, яка висвітлює діяльність російських окупантів у ДАПі.
Також цікаво що поєднує коханку Янка з таким персонажем як Андрєй Дьячєнко – луганським терористом із “Кібербєркуту”.
Як бачимо, діяльність агресивних україноненависників і відвертих прихильників окупації України Московською імперією залишається безкарною. Спецслужби не звертають увагу на їх підривну діяльність всередині країни навіть у прифронтовій зоні. Очевидно, головною причиною цього є численні корупційні зв’язки і вплив на МВС та СБУ, які знаходяться під контролем різних фінансово-олігархічних груп. Саме через них здавалося б працівники мирних професій, як директор філармонії, через свої зв’язки допомагає російським окупантам убивати громадян України і втілювати божевільні ідеї з побудови “русского міра” на наших теренах.

informator.news


Теги статьи: СепаратизмХороших ТатьянаЯнко Юрий

Дата и время 27 февраля 2016 г., 18:14     Просмотры Просмотров: 1698
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Премьер Испании заявил о конце сепаратистского процесса в Каталонии
"Войны бы не было": названа ключевая ошибка "оранжевой" власти в Украине
Підручному Медведчука прокуратура висунула звинувачення у сепаратизмі

Обвиненный в сепаратизме депутат Одесского горсовета Орлов продолжает грабить бизнес
Ахметов втягнув Донбас в м’ясорубку війни, але розуму це йому не додало
"Акт сепаратизма": на Сумщине произошел вопиющий инцидент

Задержан одессит, который занимался антиукраинской пропагандой
"Смерть Украине": в Варшаве появился шокирующий призыв
Гройсман взялся за "латентный сепаратизм" Москаля

Обвиняемый в сепаратизме нардеп заявил, что призывал к объединению
Прокуратура открыла дело в отношении нардепа Балицкого за сепаратизм
"Оппоблоковец" отметился громким сепаратистским заявлением в прямом эфире: опубликовано видео

Комментарии:

comments powered by Disqus
11 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.067554