АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: 3°C
Днепр: 8°C
Одесса: 15°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -2°C
Львов: -2°C
Ужгород: 6°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Політика і не тільки: Чому Савік Шустер вперто не розмовляє українською

Політика і не тільки: Чому Савік Шустер вперто не розмовляє українською
Політика і не тільки: Чому Савік Шустер вперто не розмовляє українською

Шустер ставиться до нашої держави та державності виключно, як іноземець-заробітчанин, для якого різномовна аудиторія на його ток-шоу лише зайвий привід підвищити градус його конфліктності, а отже і привабливості для телеглядачів.

"Чому Савік Шустер не розмовляє українською? А й справді чому? Адже він здібна людина до вивчення іноземних мов - вільно воліє, окрім російської, ще й англійською, італійською та литовською!" - розмірковує у своєму Facebook журналіст Олександр Крамаренко, передаютьПатріоти України

Здавалось би таку схожу на російську мову, як українська, Шустер мав би вивчити за кілька місяців. Тим більше в тому здебільшого україномовному оточені, в якому він перебуває на своїх ток-шоу.

Нема і жодних сумнівів в тому, що Савік, як розумна людина, дуже добре розуміє, яка вага української в розбудові демократичного суспільства європейського штибу в нашій державі. Але Шустер вперто спілкується виключно російською, хоча, безумовно, українську він дуже добре розуміє.

Можна припустити, що якби він заговорив нашою мовою, то розмовляти російською в його студії собі дозволили лише ті, хто дійсно її не знає, або не володіє українською.

Тож нема жодних сумнівів у тому, що Савік ставиться до нашої держави та державності виключно, як іноземець-заробітчанин, для якого різномовна аудиторія на його ток-шоу лише зайвий привід підвищити градус його конфліктності, а значить і привабливості для телеглядачів.

Як кажуть у таких випадках, нічого особистого - тільки бізнес.

patrioty.org.ua

 


Теги статьи: Шустер Савик

Дата и время 28 февраля 2016 г., 10:15     Просмотры Просмотров: 1163
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051873