АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 4°C
Днепр: 6°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 2°C
Львов: 0°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Українські партизани в Донецьку помстилися лікарю, який кастрував полонених

Українські партизани в Донецьку помстилися лікарю, який кастрував полонених
Українські партизани в Донецьку помстилися лікарю, який кастрував полонених

Олександр Гладкий, командир українського партизанського загону «Тіні», які діють на окупованій території Донбасу, заявив про ліквідацію в ніч з 17 на 18 березня бойовика, який брав активну участь в тортурах над полоненими українськими солдатами і мирними жителями. «Фролов Роман Олексійович (брав особливо активну участь у звірствах і знущаннях над населенням і полоненими солдатами ВСУ України).

Прив’язали до ганебного стовпа з табличкою „ворог Батьківщини і зрадник“ щоб усі бачили, і згорнули йому шию », повідомляє командир партизан. Також» Тіні «помстилися урологу районної поліклініки Донецька, який кастрував полонених українських солдатів:» А також лікар — уролог районної поліклініки м.Донецька, (Кіровський район), який займався кастрацією наших бійців в полоні. Лікар кастрований прямо в поліклініці, нехай мучиться. Око за око, зуб за зуб. За кожного нашого помстимося «, йдеться в повідомленні Гладкого.

У Донецьку в середу,  партизанський загін «Тіні» знищив п’ять бензовозів, дві зенітні установки, 18 «Уралов» зі снарядами, кілька одиниць транспорту з особовим складом і значну кількість вантажівок.

Станом на 9 лютого український партизанський загін «Тіні» ліквідував близько 600 російських військовослужбовців і найманців. За словами Олександра Гладкого, в загоні є офіцери, але їх небагато, в основному це добровольці, які «вчаться працювати на ходу». «У мирному житті ці люди навіть не здогадувалися, що здатні на багато що. Що без тренувань вони швидко набудуть такі знання, такі вміння», — зазначив партизан, тоді нехай живуть озираючись. Все життя «.

http://divanna-sotnya.com/


Теги статьи: ТениДонецкПартизаны

Дата и время 28 февраля 2016 г., 19:32     Просмотры Просмотров: 8554
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069992