АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -11°C
Львов: -6°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -9°C
Ровно: -8°C

ЯК ЗМУСИТИ ПРОКУРАТУРУ ЗАВЕСТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ НА ВИСОКОПОСАДОВЦЯ

ЯК ЗМУСИТИ ПРОКУРАТУРУ ЗАВЕСТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ НА ВИСОКОПОСАДОВЦЯ
ЯК ЗМУСИТИ ПРОКУРАТУРУ ЗАВЕСТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ НА ВИСОКОПОСАДОВЦЯ

Отже, не пройшло і півроку, як прокуратура м. Вінниці почала займатись не лише виконавцями злочинів, а й організаторами-високопосадовцями, які не оббирають окремого підприємця, не вимагають хабарів, а працюють по-крупному – створюють і очолюють таку систему, щоб “вдячні” підприємці самостійно приносили їм оброк, при цьому ще й мільярдами крадуть з бюджету Держави!Повідомляє ua-reporter.com

Їх злочинна діяльність не новина для представників Феміди і захисту правопорядку, але, завдяки “дружнім” комерційним стосункам з владою, вони до цього часу залишались недоторканими і безкарними.


У Вінницькім краї такою “авторитетною” і “відомою” персоною є очільник Вінницької ДФС Продан Мирослав Васильович – “призначенець” декого з вищих осіб влади, організатор корупційних схем, досвідчений хабарник часiв Януковича В.Ф. Не зважаючи на давно відомі і доведені факти злочинів, Мирослав Васильвич Продан з успіхом продовжує свою кар’єру й розпочаті та налагоджені «справи», а це:


– одержання неправомірної вигоди службовою особою (посадовець пересувається на автомобілі, який неможливо придбати за заробітну плату державного службовця; за досить символічні кошти обзавівся у Вінниці нерухомістю (дай Бог кожному придбати за такими цінами);
– організація діяльності мережі конвертаційно–транзитних СПД (тільки за 2015 р. сума збитків нанесених бюджету України склала понад 89 млн. грн. несплаченого податку на додану вартість. Ось у кого потрібно брати кредити, а не клянчити в МВФ!);
– незаконне відшкодування ПДВ (за домовленістю з паном Проданом, “підопічним” підприємствам безпідставно повернуто мільйонні ПДВ і спектр його можливостей не обмежується Вінничиною).
До того ж, Мирослав Продан, маючи і користуючись наданими йому посадовими можливостями, та співпрацюючи з “колегами” з СБУ, організував досить прибутковий “бізнес” на експорті волоських горіхів. Обмежене коло підопічних Продану фірм безперешкодно проходить усі митні формальності і, в той же час, відносно інших підприємств-експортерів горіхів безпідставно здійснюється блокування та вилучення задекларованого на експорт горіха, порушуються кримінальні справи.
Це не повний перелік давно відомих і фактичних злочинів, на який, лише завдякі наполегливості постраждалих підприємців і громадських активістів, звернули увагу органи правопорядку. Сьогоднішні невеличкі результати боротьби – це заслуга нас з вами, а не “очищеної” влади, що не поспішає дієво боротись з корупцією і з економічною злочиннистю, вона лише разграбовує державний бюджет і бере нові кредити.


Теги статьи: Продан Мирослав

Дата и время 29 февраля 2016 г., 14:02     Просмотры Просмотров: 1408
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

"Не переживай!" Глава ГФС пообещал разобраться со штрафом в 8,3 млрд грн, наложенным на главу "Нафтогаза"
Глава ГФС рассказал о ситуации с авто на еврономерах
Мирослав Продан перевел себя на контрабандные потоки

«Альперин может в Одессе убить любого прохожего, и ему за это ничего не будет»
Южанина рассказала, при каком условии могут быть отменены ограничения на беспошлинный ввоз товаров
Владимир Кистион: тайны «винницкого двора». Часть 1

И.о. главы ГФС Мирослава Продана обвинили в попустительстве мошенничеству на таможне в пользу контрабандиста Альперина
Могли и лучше. Какие оценки заслужили министры правительства Гройсмана
Кубив, Князев и другие: НАПК взялось за топ-чиновников Украины

Луценко подтвердил, что взятку детективу НАБУ предлагал контрабандист Альперин
Контрабандист Вадим Альперин пытался купить детектива НАБУ за $800 тыс
Литовцы занялись украинскими ”бляхарями”

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064941