АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 19°C
Днепр: 19°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 18°C
Львов: 14°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

ЯК ЗМУСИТИ ПРОКУРАТУРУ ЗАВЕСТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ НА ВИСОКОПОСАДОВЦЯ

ЯК ЗМУСИТИ ПРОКУРАТУРУ ЗАВЕСТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ НА ВИСОКОПОСАДОВЦЯ
ЯК ЗМУСИТИ ПРОКУРАТУРУ ЗАВЕСТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ НА ВИСОКОПОСАДОВЦЯ

Отже, не пройшло і півроку, як прокуратура м. Вінниці почала займатись не лише виконавцями злочинів, а й організаторами-високопосадовцями, які не оббирають окремого підприємця, не вимагають хабарів, а працюють по-крупному – створюють і очолюють таку систему, щоб “вдячні” підприємці самостійно приносили їм оброк, при цьому ще й мільярдами крадуть з бюджету Держави!Повідомляє ua-reporter.com

Їх злочинна діяльність не новина для представників Феміди і захисту правопорядку, але, завдяки “дружнім” комерційним стосункам з владою, вони до цього часу залишались недоторканими і безкарними.


У Вінницькім краї такою “авторитетною” і “відомою” персоною є очільник Вінницької ДФС Продан Мирослав Васильович – “призначенець” декого з вищих осіб влади, організатор корупційних схем, досвідчений хабарник часiв Януковича В.Ф. Не зважаючи на давно відомі і доведені факти злочинів, Мирослав Васильвич Продан з успіхом продовжує свою кар’єру й розпочаті та налагоджені «справи», а це:


– одержання неправомірної вигоди службовою особою (посадовець пересувається на автомобілі, який неможливо придбати за заробітну плату державного службовця; за досить символічні кошти обзавівся у Вінниці нерухомістю (дай Бог кожному придбати за такими цінами);
– організація діяльності мережі конвертаційно–транзитних СПД (тільки за 2015 р. сума збитків нанесених бюджету України склала понад 89 млн. грн. несплаченого податку на додану вартість. Ось у кого потрібно брати кредити, а не клянчити в МВФ!);
– незаконне відшкодування ПДВ (за домовленістю з паном Проданом, “підопічним” підприємствам безпідставно повернуто мільйонні ПДВ і спектр його можливостей не обмежується Вінничиною).
До того ж, Мирослав Продан, маючи і користуючись наданими йому посадовими можливостями, та співпрацюючи з “колегами” з СБУ, організував досить прибутковий “бізнес” на експорті волоських горіхів. Обмежене коло підопічних Продану фірм безперешкодно проходить усі митні формальності і, в той же час, відносно інших підприємств-експортерів горіхів безпідставно здійснюється блокування та вилучення задекларованого на експорт горіха, порушуються кримінальні справи.
Це не повний перелік давно відомих і фактичних злочинів, на який, лише завдякі наполегливості постраждалих підприємців і громадських активістів, звернули увагу органи правопорядку. Сьогоднішні невеличкі результати боротьби – це заслуга нас з вами, а не “очищеної” влади, що не поспішає дієво боротись з корупцією і з економічною злочиннистю, вона лише разграбовує державний бюджет і бере нові кредити.


Теги статьи: Продан Мирослав

Дата и время 29 февраля 2016 г., 14:02     Просмотры Просмотров: 1569
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Кто ворует на таможне: поимённый список
Как клондайк для коррупционеров — украинская таможня — поссорила Порошенко и Гройсмана, — Лещенко
"Поручения от президента". Правоохранители взломали переписку экс-главы ГФС Продана - СМИ

Порошенко пока не добился капитуляции Гройсмана, торги продолжаются — СМИ
Корупційний яструб Мирослава Продана в Одесі: Олександр Халковський
Бутусов: Как Гройсман спас таможенника от уголовного дела? Назначил главой ГФС!

Старые и проверенные коррупционеры во главе Государственной фискальной службы
«5 миллиардов долларов в год»: нардеп призывает посадить Гройсмана и Продана
Новый и. о. главы ГФС оказался масоном – СМИ

«Фраерок об**рался»: Реальные барыги опустили Гройсмана как последнего «крысятника»
Скандального одесского налоговика Власова назначили на место Продана
Продан уволился с должности главы ГФС

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.110009