АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 4°C
Днепр: 5°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 6°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 6°C
Ровно: 5°C

Патріотам тюрми! СБУ затримало Друга Гонту

Патріотам тюрми! СБУ затримало Друга Гонту
Патріотам тюрми! СБУ затримало Друга Гонту

28 лютого, на одній з заправок біля селища Чубинське Київської області есбеушники арештували Станіслава “Гонту” Краснова і його дівчину.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє голова Комітету визволення політв’язнів Тетяна Близнюк.

Станіслава звинувачують у нібито вилучених у нього та його дівчини рюкзаках з гранатами. Наразі достеменно невідомо де саме вони знаходяться. Можливо їх утримують у СІЗО СБУ.

“В мене нема пристойних слів з цього приводу. Ми знаємо всі, що Стас з Криму, що тут його тягають досі по справах Майдану, а в Криму його шукає ФСБ і пресує його батьків. Ми знаємо, бляха, що від початку війни Стас воював у складі батальйону ОУН.
Ми зрештою знаємо, що його посправника Олександра Костенка було викрадено з фронту в Крим, і він зараз у Сімферопольському СІЗО вже рік карається за “злочини проти беркутів на Майдані””, – повідомляє Тетяна Близнюк.

Пізніше у Близнюк з’явилася детальніша інформація: “Наразі адвокат чомусь не відповідає на телефонні дзвінки. Поки що інфа така, що Стас сильно побитий, але де їх утримують, точно невідомо. Скоріше за все – в СІЗО СБУ на Аскольдовому провулку..."

Відомий блогер Pauiskp у статті з назвою "Тиха украинская ночь, взрывчатку лучше перепрятать" пише:

"Вчера СБУ задержала террористов ФСБ, у которых нашли 30 кг взрывчатки и 5 гранат. Это официальная версия. А в реальности агентами Кремля оказались Станислав Краснов и Оксана Шелест. Краснов крымчанин, воевал в Песках, участвовал в блокаде Крыма (все участники будут сидеть или сотрудничать с органами, ради этого блокада и затевалась).

В СБУ утверждают, что три дня следили за "террористами" и за эти три дня они три раза перепрятывали взрывчатку. То есть, каждую ночь перепрятывали 30 кг пластида..."

Сейчас они за решеткой, ждут суда. Краснова видели в здании СБУ избитым..."

Також слід зазначити, що нещодавно СБУ спільно з прокуратурою провело ще одну акцію. З метою паралізувати діяльність батальйону “Миротворець” Альфа вчинила атаку на їх базу (на Східному фронті), та викрала звідти зброю і боєкомплект, виставивши це так, ніби було знешкоджено канал поставки зброї на Київ.

Розмірковує над цими подыями видання "theFormat.com.ua":

"Причини такої відкритої конфронтації можуть бути різні: або Порошенко таким чином хоче позбавити кабмін будь-якого впливу; або той же Порошенко просто почав боятись добровольчого повстання більше, а ніж атаки Путіна (адже ще з часів майданівських протистоянь на Банковій, у Порошенка яскраво виражена параноя щодо будь-яких громадських організацій, тим більше добровольчих формувань створених з активістів); або ж у Порошенка немає жодних причин боятись атаки Путіна і ліквідація патріотичного активу на вулицях і в складі добровольчого руху, ба навіть ліквідація цілих батальйонів – це частинка домовленості. Домовленості про те, що Путін продовжуватиме бути ворогом номер один, вчиняючи мляві атаки на Сході, але жодним чином не загрожуватиме Порошенку і його ROSHENу."

Насправді, судячи з політики злодійського клану Порошенка-Гройсмана ніякої особливої конфронтації з урядом геноциду в них немає. Значить мова йде саме про особисті таємні домовленності між Порошенко і Путіним.

Станислав Краснов та його брат Олександр Костенко, були активними учасниками Майдану. До Майдану вони, будучи працівниками МВС в Сімферополі, викрили ОПГ по торгівлі дівчатами, де були задіяні там високі чини як наші, так і Росії, навіть депутати Госдуми РФ. Почали копати, задокументовали. Їх намагалися вбити кіддери ФСБ, втекли в Київ. Прес-конференція в Інтерфакс, яку перервали, переслідування... Почався Майдан. Квартиру, що знімали в Києві, пограбувало ФСБ, забрали тільки носії інформації, яку збирали по ОПГ. Після Майдану, СБУ підкинуло їм зброю, посадили. Суд відпустив. Костенка викрало ФСБ в Крим, підкинули ствол і шлюха "няша" посадила за напад на Беркут. Станіслав Краснов очолив батальйон "Крим".

Ще 25 серпня 2014 року Станіслав Краснов "Гонта" зробив заяву і попросив друзів оприлюднити її, якщо з ним щось станеться. Сталося...

Звернення Станіслава Краснова:

"Заява до громадськості.
Брати і сестри! Звертаюсь до Вас за допомогою.
Звертаюсь, бо хто, як не добровольці і волонтери відстояли існування нашої Країни, в той час, коли держслужбовці нашу Країну здавали, дезертували та зраджували. 
Пишу цей допис, бо ситуація на мою думку складається критична, і я вимушений це зробити. 
Я вже неодноразово піддавався репресіям з боку мусорів, ЧКістів і т.ін. за свою патріотичну позицію, як в Криму так і після окупації в Києві. 
Терор проти мене розпочався ще по так званому підриву пам’ятника сталіна в Запоріжжі - демонстраційні обшуки, звільнення з роботи, аспірантури, тиск на родичів та близьких. 
Коли я прямо перед Майданом звернув увагу суспільства на злочини високопосадовців росії - знову терор, обшуки, підкинуті стволи. Після майдану арешт, нелюдські катування, та, все ж таки, я не здався. 
Результати подібного терору всі знають добре - мій друг Сашко Костенко, з яким ми разом пройшли великий шлях, вже викрадений з України та засуджений особисто Поклонською, моєму товаришу Кольченко хочуть дати 25 років в тому ж Криму, мій друг Медведько сидить в Києві за те, за що в нормальній країні нагородили б, якби він був до цього причетний. Сашко Білий взагалі вбитий. Сидять по тюрмах та знищені сотні патріотів України. Саме тих патріотів, без яких України вже не існувало б.
Хіба можуть буть сумніви, що все це - виконання прямого наказу з Москви? 
Репресії проти мене завжди синхронні:
– після моєї та Сашка Костенко заяви в Києві про злочини депутатів держдуми росії, щодо торгівлі людьми - в Сімферополі «невідомі» відомі співробітники Головного Управління, тоді ще міліції України, бігають з пістолетами за нами по місту, виламують двері постраждалим дівчатам, викрадають їх дітей. В Києві ЧКісти грабують квартиру з нашим майном, щоб знищити докази злочинної діяльності московітів.
- На початку Майдану в моєму помешканні в Києві проводять незаконний обшук ті ж ЧКісти, підкидають ствол – в Сімферополі їх місцеві колеги роблять терор проти батьків.
- Під кінець майдану Київські спецслужби монтують з моїх телефонних переговорів «Вбивства і катування бєркута» з метою після закінчення Майдану посадити мене надовго - в Сімферополі їх колеги вже розвішують орієнтування на мене по місту, роблять напад на квартиру моїх батьків, погрожують їм особисто.
- По закінченні Майдану мені та Олександру Костенку підкидають зброю та саджають в СІЗО в Києві – в окупованому Сімферополі проводять незаконні обшуки в наших домах, заводять кримінальні справи «за Майдан»
- В Сімферополі Поклонська починає показовий процес проти Костенка, в моїх батьків роблять брутальні показові обшуки - в Києві реанімують справу проти мене та Костенка (!!!) та передають її в суд, в той час коли я сиджу в окопах під Донецьким аеропортом.
- Окупаційна прокуратура Криму заводить проти мене чергову справу, Поклонська по телебаченню кожен день клянеться, що буде судити мене особисто – в Києві прокуратура відмовляється закривати проти мене та Костенка сфабриковану кримінальну справу та знову, в 4 (!!!) раз передають до суду.
- І на останок ЧКісти хапають мою маму біля під’їзду та показово знущаються на допиті – тут в Києві мої бойові друзі з різних структур попереджують, щоб я був вкрай обережним, а краще тікав з країни. 
Я добре знайомий з терором системи проти людей, знаю його ознаки і знаю, що він знову розпочинається. Я ніколи не тікав та тікати не буду, це моя країна, я за неї боровся і буду боротись, не дивлячись ні на які змови, зради та ворогів.
Я категорично заявляю: я не зберігаю, не транспортую та не виготовляю зброю, наркотики та т.ін., ніяких злочинів та протиправних дій не чинив та не чинитиму, самогубство робити не збираюсь, ніякими хворобами не страждаю, дорогу в забороненому місці не переходжу. 
Я вже неодноразово переконався, як і багато з Вас, що чекати будь якої допомоги від державних органів марно. Тому:
Список всіх відомих мені найманців, чи то путінського, чи то якого режиму, що отримали наказ на моє усунення, я вже передав до декількох надійних груп патріотів, тому в разі, якщо щось станеться (мене переїде машина, мусора підкинуть наркотики, станеться інфаркт, вип’ю кави з миш’яком) ніхто писати заяву на цих людей не буде.
Прошу максимально розповсюдити! Тільки ми з вами разом перемагали і переможемо антинародну систему.
Слава Україні! Смерть ворогам!"

Микола Крамольник

http://newspravda.com


Теги статьи: Краснов Станислав

Дата и время 29 февраля 2016 г., 17:45     Просмотры Просмотров: 2358
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Хмара: Не готовы выйти на третий Майдан, устали?! А я нет! Мне 80 лет и я не устал!
Когда «падучая» приходит к украинским коррупционерам
Стас Краснов: система со мной борется – значит, я на правильном пути

После 7 месяцев СИЗО Стас Краснов дал эксклюзивное интервью
Стас Краснов : "Я став поперек горла СБУ, бо перекрив поток контрабанди, бо з кожної фури СБУ отримувало мінімум по 10000 долларів"
Краснов был агентом внешней разведки Украины – Билецкий

Краснов дорогою до суду отримав травму голови, - суддя
Підозрюваний у державній зраді Краснов одружився у СІЗО
Судьи противоречат сами себе. Краснов остался за решеткой (Видео)

"Азовец" Краснов заявил о прекращении голодовки
ЗРАДНИК ЧИ ЖЕРТВА? ЩО ВІДОМО ПРО СПРАВУ СТАНІСЛАВА КРАСНОВА
Подозреваемый в госизмене Краснов обсуждал с российским блогером-"нашистом" возможность убийства людей в Украине

Комментарии:

comments powered by Disqus
11 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051148