АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -14°C
Харьков: -13°C
Днепр: -14°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -12°C
Сумы: -10°C
Львов: -9°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -8°C
Ровно: -7°C

"Вчора ввечері, повертаючись потягом з дому на фронт, набив обличчя сепаратисту", - ветеран батальйону «Донбас»

"Вчора ввечері, повертаючись потягом з дому на фронт, набив обличчя сепаратисту", - ветеран батальйону «Донбас»
"Вчора ввечері, повертаючись потягом з дому на фронт, набив обличчя сепаратисту", - ветеран батальйону «Донбас»

Вгамувавши не в міру затятого «ватана», боєць зміг достукатися до його мізків і словами.

Пропонують допис, котрим поділився Дмитро Різниченко

Вчора ввечері, повертаючись потягом з дому на фронт, набив обличчя сепаратисту. Зайшов був у прокурений тамбур, де голосно гелготіла зграйка п’янючих мужиків, і один з них буквально кинувся до мене піднесено-агресивно - "С КЄМ ВИ ВАЮЄТЄ?! ЗАЧЄМ ТИ ПРІШОЛ НА МАЮ ЗЕМЛЮ?!! ГДЕ ТИ УВІДЕЛ АКУПАНТОВ?!" ...Ну й що? Ну й нічого. Коли він сказав якусь гидоту на адресу моїх побратимів-дончан, я заходився його бити, і так замісив, що коли повернувся у купе, довелося берці вологою серветкою від крові відтирати.

Міліції у потязі давно нема - пару місяців минулого року їх наряд покатався туди-сюди, поки посвідчення «учасників бойових дій» не отримали, і лишив цю справу. Тож тут тепер жива модель українського соціуму, побудована з найконфліктніших складових: солдати, напівпритомні аватари, сепаратисти з окупованих територій, українські патріоти з Донбасу, перелякані обивателі, алкоголь, алкоголь, алкоголь - і тільки старенька провідниця у якості представника влади. Можна сказати, середовище суспільного експерименту.

Я другий раз вийшов у тамбур, і знову зустрів його - вже трохи тверезішого, вмитого, заклеєного. «...НЄ, НУ ВСЬО ЖЕ, ВОТ СКАЖИ - ПАЧІМУ ВИ ПРІЄХАЛІ НА ТАНКАХ? ПАЧІМУ С НАМІ НІКТО НЄ ХАТЄЛ ГАВАРІТЬ?!..»

Ну давай і поговоримо, якщо така нагода.

Я стільки разів вів подібні діалоги - в інтернеті і вживу, що на кожну його претензію у мене давно готова відповідь. Я ж бо живу цими відповідями, вони для мене - питання життя й смерті, тож я весь час шукаю підтвердження своєї правоти, і весь час піддаю сумніву свою позицію. Цей діалог не приніс нічого нового. Хіба ще раз переконався у правдивості старих висновків: розмова з москвинами та їх колаборантами на Донбасі і в Криму можлива, і після звільнення цих територій мирне співжиття з ними теж цілком можливе. Тільки треба їм всім спочатку дати лютої пизди, лише після цього вони здатні тебе сприймати.

Він мене уважно слухав, недовірливо. Видно було, що його періодично проймає, - я можу бути дуже переконливим, якщо зачепити. Його проймає, ми періодично тиснемо один одному руки, багато у чому сходимося, багато на що дивимося однаково, ми розходимося майже друзями. Але ж я знаю, що варто йому повернутися в його Єнакієво, і вколочені кулаками і словами нові думки розвіються без сліду, потонуть в алкогольному тумані, і все закрутиться заново. До пизди все це.

Пиздуватий час, пиздувата держава, пиздуваті люди. Сепаратист з Єнакієво вільно їздить у Київ, не ховається, навпаки - кидається на українських солдат, чітко знаючи, що нічому йому не буде. Його не здати в міліцію, не притягнути, навіть нема за що затримати.
...От нахуй ми стирчимо в цих сраних окопах?..

Вибачте, що я оце так про це. Знаю, у ваших хороших мирних містах, у більшості з вас все добре - у вас ідуть реформи, євроінтеграція, поліція, країна семимильними кроками кудись прямує, - яке вам з біса діло до побутового конфлікту в потязі «Київ-Костянтинівка»? ...Просто я засмучений. У мене подружку вчора арештували, Ксену (Оксану Шелест), оце тільки що новину прочитав. Ми знайомі з нею по правозахисному й націоналістичному руху ще задовго до революції. Її арештувало СБУ разом з її хлопцем - ветераном, добровольцем, майданівцем.

Ви звикли до таких новин. І я, в принципі, теж.

patrioty.org.ua

 


Теги статьи: КиевСепаратисты

Дата и время 01 марта 2016 г., 11:22     Просмотры Просмотров: 1637
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Киеве перестал существовать "тариф на содержание домов"
В центре Киева появился мемориальный барельеф Петлюре
В Киеве закрыли порностудию, которую организовал крымчанин

В Киеве парень хранил дома боеприпасы и угрожал соседям гранатой
В Киеве изменили правила проезда для льготников в общественном транспорте
В центре Киева 12 проституток работали на сутенершу из Тернопольской области

Избиение учителя физкультуры в киевской школе. В дело вмешался Луценко
В Киеве от гриппа умер мужчина
Бил ногами и стрелял в прохожих: в Киеве посреди улицы произошло кровавое нападение

В Киеве из-за бездомных и попрошаек полиция усилила контроль на вокзале
В Киеве мужчина спрыгнул с моста Метро из-за семейных трудностей и выжил
В Днепровском районе Киева мужчина избивал свою жену прямо на улице и стрелял в прохожих

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.330442