АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -6°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Люстрація по-українськи: «солдати Януковича» сьогодні отримують нові посади

Люстрація по-українськи: «солдати Януковича» сьогодні отримують нові посади
Люстрація по-українськи: «солдати Януковича» сьогодні отримують нові посади

Сумські ЗМІ вже писали про те, що Ігоря Яговдика недавно призначили начальником Головного оперативного управління Міністерства доходів і зборів України. За часів Януковича він був заступником, а згодом наступником Юрія Чмиря.

Запам’ятався на посаді голови Сумської ОДА як палкий відстоювач «законів 16 січня». Пам’ятаю, як у січні обурена громадськість прийшла до Яговдика і запропонувала звернутися до Януковича з вимогою скасувати диктаторські закони, або піти у відставку на знак протесту. У відповідь громадські активісти почули від Яговдика, що він людина Януковича і повністю підтримує дії президента.


Не забули в Сумах і про те, як Ігор Яговдик оголосив полювання на молодіжний патріотичний табір «Коловрат» та його коменданта Олександра Бойка. Зараз Олександр Бойко перебуває у військовому госпіталі – відновлюється після поранення, яке отримав в окопі під Слов’янськом. А Ігор Яговдик відсиджується у теплому кріслі Міндоходів.
Як на мене – це несправедливо. Так бути не може.
Також мене шокувало ще одне нове призначення. Володимир Орлов – новий начальник управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України. У тому числі, як мені відомо, курує питання протидії корупції на митниці.

За часів Януковича Володимир Орлов був начальником Сумської митниці. Протягом 3 років у Сумській митниці діяли схеми сім’ї Януковича, через ставлеників Артема Пшонки – Володимира Орлова та Сергія Лабуза. Свого часу Геннадій Москаль детально описав, як у квітні 2012 року, начальником Сумської митниці Володимиром Орловим була організована злочинна схема, що забезпечувала ввезення турецької та європейської одягу і взуття, тканини на митну територію України за підробленими документами з метою ухилення від сплати податків і мита.

Тепер же Володимир Орлов буде відповідальним Генпрокуратури (увага!) за боротьбу з корупцією у транспортно-митних питаннях!

Я категорично проти таких призначень «солдатів Януковича»! Зараз готую депутатські звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Генеральної прокуратури та керівництва Міндоходів з проханням відмінити такі кадрові рішення. І я переконаний, що громадськість Сумщини також підтримає моє прагнення не допустити цих людей до влади.

Олег Медуниця


Теги статьи: Владимир ОрловИгорь Яговдик

Дата и время 09 июля 2014 г., 23:27     Просмотры Просмотров: 4184
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.921007