АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -12°C
Харьков: -10°C
Днепр: -10°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -9°C
Львов: -7°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

"Маєте зробити вибір між Вашими і нашими солдатами" - звернення до президента

"Маєте зробити вибір між Вашими і нашими солдатами" - звернення до президента
"Маєте зробити вибір між Вашими і нашими солдатами" - звернення до президента

У червні 2015 року Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення продовжила ліцензію телеканалу "Інтер".

21 лютого 2016 року, в момент, коли журналісти каналу брали інтерв’ю в родичів Героїв Небесної сотні, продюсерка Марина Столярова за кадром брутально вилаялася. Це потрапило в прямий ефір.

Ситуація з "Інтером" стала причиною написання генеральним директором телекомпанії "Малятко TV" Володимиром Кметиком звернення до президента Петра Порошенка. Нижче наводимо повний текст документу.

За Ваших і наших солдат
(звернення)


Вельмишановний пане Президенте України!

Виступаючи на сесії Генасамблеї ООН, Ви заявили: "Загинули "мої солдати". Ці слова болем відгукнулись в мільйонах українських сердець, бо солдати були і "наші" – нашого українського народу. Бо загинули вони внаслідок неоголошеної росіянами підлої війни – гібридної за засобами і неперебірливої за методами.

Нещодавно Служба безпеки України видворила за межі України шеф-редактора телеканалу "Інтер" Столярову за діяльність, що "протирічить інтересам забезпечення національної безпеки України, її суверенітету, територіальної цілісності і конституційного ладу": за її інформаційну діяльність.

Хочу звернути увагу, що умови для такої діяльності були створені в червні 2015 року рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, члени якої незаконно, на позаконкурсній основі продовжили для телеканалу "Інтер" ліцензію. Хто ж ці достойники, звідкіля там опинились?

Четверо – призначені особисто Президентом України Петром Порошенком, інші троє – урядовою коаліцією Верховної Ради України, політичним ядром якої є Блок Петра Порошенка. Голова Нацради є давнім політичним (і не тільки) партнером Президента України і його кандидатурою. За всіма ознаками це "Ваші" чиновники, як політично, так і "Ваші", як держслужбовці.

Як так, чому Ви, як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, посилаєте людей на фронт, на війну, і Ви ж, як Президент України та Гарант Конституції України, призначаєте та наділяєте повноваженнями чиновників, рішення яких ухвалюються на користь тих, хто створює для країни загрозу її обороноздатності, суверенітету, територіальній цілісності та конституційному ладу?

На останньому засіданні суду, де слухається справа за позовом телеканалу "Малятко TV" до Нацради про скасування цього незаконного рішення Нацради і вимогу про оголошення відкритого для цього конкурсу, українські воїни, які на собі відчули наслідки інформаційного інструментарію війни, заявили, що смерть їхніх побратимів сталася як прямий наслідок інформаційного сюжету "Інтера".

Нині всім очевидно, що теперішній склад Нацради знехтував кредитом довіри українського народу, зневажив його, як, зрештою, і довірою Президента України, внаслідок чого його діяльність (чи бездіяльність) стала загрозою для національного суверенітету та обороноздатності України.

Ми знаємо, що в Україні суди та Нацрада мають бути незалежними. Але не є, на жаль, такими.

Тому звертаємося до Вас, бо Ви, як Гарант Конституції України, зобов’язані втрутитись у цю ситуацію з тим, аби представник Нацради в суді відстоював законні інтереси українського народу, а не "Інтера" – компанії з сумнівними засновниками, з не публічними власниками та не прозорими джерелами фінансування, інформаційна діяльність працівників якої, за оцінками СБУ, "протирічить інтересам забезпечення національної безпеки України, її суверенітету, територіальної цілісності і конституційного ладу".

Для цього представник Нацради в суді повинен отримати відповідне доручення на такі дії і визнати законність вимог телеканалу "Малятко TV", правда, тоді Ви, пане Президенте України, маєте зробити особистий вибір між "Вашими і нашими солдатами" та "Вашими" чиновниками.

Від цього рішення залежатиме міць України і наша відпорність ворогу. Воно потенційно унеможливить різноманітні псевдомайдани, збереже життя і здоров’я наших солдат і значно зменшить потребу в іменних сирітських пенсіях.

І якщо в результаті призначеного Нацрадою конкурсу перемогу здобуде суспільне телебачення України, телеканал "Малятко TV" зобов’язується не оскаржувати його в суді: що в українського народу незаконно відібрано, нехай йому і повернеться!

За Ваших і наших солдат! 
Слава Україні!

Генеральний директор телекомпанії "Малятко TV"

Володимир Кметик

http://gazeta.ua/


Теги статьи: ИнтерНацрада по вопросам телевидения и радиовещания

Дата и время 02 марта 2016 г., 14:15     Просмотры Просмотров: 1210
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Зеленский рассказал о своих отношениях с Коломойским
Зеленский: "Янукович предлагал мне $100 млн за лояльность
Ани Лорак приехала в Украину и готовится к концерту

Порошенко в доле: Нацсовет по вопросам телерадиовещания покрывает бывший актив Януковича — нардеп
На "Интере" появится еженедельная программа с митрополитом Онуфрием
Началась почти полная украинизация эфира

Глава Нацсовета шокирован извинением «Интера» за украинский язык
Комитет по свободе слова тайно одобрил рекордные штрафы для телеканалов "за оправдание оккупации"
’’Что за пьяные танцы?’’ Повалий высмеяли за неадекватное поведение на скандальном "Интере"

Телеканал NewsOne подает иски против БПП, "Народного фронта" и Нацсовета
Названы каналы, которые будут подвергнуты проверке из–за игнорирования Дня памяти «красного террора»
Нацсовет по ТВ и радиовещанию запретил в Украине российский телеканал RTVI

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.138603