АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -8°C
Днепр: -8°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -12°C
Львов: -5°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -5°C
Ровно: -6°C

Історія дня: Як агробізнесмени комбайнерів шукали

Історія дня: Як агробізнесмени комбайнерів шукали
Історія дня: Як агробізнесмени комбайнерів шукали
Невелика агрокомпанія вирішила взяти у штат ще шість водіїв, які навесні працюватимуть на тракторах, влітку-восени на - комбайнах, в кінці осені - знову на тракторах. Заробітна плата - понад 12 тисяч лише ставка, не рахуючи позаурочні та виробіток. На час збирання врожаю - від 24 до 48 тисяч гривень. Техніці - до 4 років.
 
Двоє з шести відмовилися навіть обговорювати можливість працевлаштування, коли дізналися, що їх на два тижні відправлять на навчання в іншу область. "На два тижні? Нє, у мене корови, свині, дружина, діти - не поїду". Неначе безробітній дружині і дітям відсутність тата впродовж двох тижнів важливіше ніж 12 000 гривень мінімум щомісяця. Але це справа кожного.
 
З чотирьох один під час навчання пішов в запій. 
 
Залишилося троє. Всі вони на курсах були здивовані, що в техніці стоїть система навігації і контроль витрат палива. Тобто не обдуриш. Як само собою це не сприймається, трактористи це сприймають, що їх гнобитимуть: "Пани селян за рабів та ідіотів тримають".
 
Тепер цих трьох переучують щоранку лізти в трактор не в куртці, в якій корівник чистили, а одягати комбінезон-уніформу. Вранці та після обіду видається по півторалітровій пляшці мінералки. В обід привозять з кухні підприємства харчування в розрахунку 900 ккал на порцію. Тормозки з борщем від дружини, як і раніше "випадково" розливаються всередині салону.
 
Один з цих трьох недавно вкрав недавно каністру з хімікатами вартістю близько 1000 доларів. Служба безпеки таки знайшла злодія і каністру. На питання: нафіга красти при такій зарплаті, працевлаштована особа відповіла: "Мммммм ... я читав, що в Києві зарплати по 30 тисяч, а ви нам, селянам, мало платите, це була б компенсація". Заклики до логіки, що в окрузі трактористи більше шести тисяч не отримують, ефекту не дали.
 
Від себе додам. Справді бідних, які потребують опіки людей, які не виживуть без сторонньої допомоги, зовсім небагато. Найчастіше бідність - свідомий вибір кожної людини. Вибір страждати, мучити своїх рідних, жаліти себе, але не брати відповідальність за своє життя в свої руки. Це неприємні слова, але це правда.
 
Можливості є завжди. І не тільки в Америці, в будь-якій країні, навіть найбіднішій. Використовуйте їх.
 
Сергій Марченко
http://ipress.ua/

Теги статьи: Агробизнес

Дата и время 02 марта 2016 г., 18:13     Просмотры Просмотров: 1614
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.554487