АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -8°C
Днепр: -8°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -7°C
Львов: 1°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -1°C
Ровно: -2°C

Єврокомісія представила план відновлення дії Шенгену

Єврокомісія представила план відновлення дії Шенгену
Єврокомісія представила план відновлення дії Шенгену

У Єврокомісії сподіваються відновити повноцінне функціонування Шенгенського простору до кінця року. У разі втрати можливості вільно подорожувати, економіка ЄС може зазнати втрат на суму до 18 мільярдів євро щороку.

Єврокомісія розробила детальний покроковий план щодо відновлення у повному обсязі дії Шенгенської системи та скасування запроваджених у окремих країнах контролю на національних кордонах. Про це йдеться у повідомленні на сайті Єврокомісії, опублікованому в п’ятницю, 4 березня.

За підрахунками Єврокомісії, втрати від скасування безконтрольного пересування в межах Шенгенської зони обійдуться країнам ЄС загалом у суму від п’яти до 18 мільярдів євро щорічно. "Наша мета - скасувати будь-який контроль на внутрішніх кордонах настільки швидко, наскільки це можливо, і не пізніше грудня 2016 року", - заявив віце-президент Єврокомісії Франс Тіммерманс.

Єврокомісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос пояснив, що, по-перше, слід зупинити логіку пропуску шукачів притулку до тієї країни, в яку вони хочуть потрапити. "Держави-члени повинні надавати доступ для шукачів притулку, але відмовляти у в’їзді тим, хто хоче лише транзитом перетнути територію країни", - уточнив Аврамопулос. За його словами, другим головним моментом плану є налагодження ефективного захисту зовнішніх кордонів. План вимагає надання Греції негайної допомоги у захисті кордонів, а також 100-відсоткової реєстрації всіх новоприбулих.

Як повідомлялося, низка країн запровадили на своїх кордонах контроль і різноманітні обмеження, зокрема на пропуск біженців, задля зменшення потоку шукачів притулку на свої території.


Теги статьи: Шенген

Дата и время 04 марта 2016 г., 17:53     Просмотры Просмотров: 712
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050472