АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -8°C
Днепр: -7°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -5°C
Львов: -4°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Завод, який постачав до Росії запчастини для зброї, відтепер – власність України

Завод, який постачав до Росії запчастини для зброї, відтепер – власність України
Завод, який постачав до Росії запчастини для зброї, відтепер – власність України

Київський апеляційний господарський суд постановив витребування комплексу будівель ВАТ «Метровагонмаш» у Шполі від російського підприємства у власність держави Україна.

Нагадаємо, Шполянський завод запасних частин, на Черкащині, відкрито 1967 року як філію російської компанії “Метровагонмаш”. Основна продукція підприємства — запчастини для вагонів метрополітену. Також завод виробляв механізми відбору потужностей, які ставили на російські БУКи“, розповів екс-гендиректор Шполянського заводу запасних частин Михайло Шандрук. Головний інженер підприємства підтвердив інформацію, що завод продовжував оснащувати російську армію у розпал війни на сході України. “Завод виробляв деталі подвійного призначення до серпня 2014 року“, — зазначив Віктор Ворона. Нонсенс, але, де-юре, завод міг виробляти деталі подвійного призначення аж до кінця серпня 2014 року. Адже лише 28.08.2014 року Президент офіційно заборонив будь-яку військову співпрацю з Росією.

cherk-shpola-metrovagon-03

Свого часу виконавчий комітет Шполянської міської ради з грубим порушенням міжнародної угоди та законодавства України визнав за підприємством Російської Федерації ВАТ «Метровагонмаш» право власності на державне нерухоме майно, яке розташоване у місті Шпола.

«З метою захисту і відновлення порушених прав держави прокуратурою Шполянського району заявлено позов до господарського суду Черкаської області, в результаті розгляду якого прокуратурою доведено незаконність свідоцтва про право власності, відповідних рішень виконавчого комітету вказаної міської ради та рішенням господарського суду правовстановлюючі документи були скасовані», – повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

cherk-shpola-metrovagon-01

Оскільки майновий комплекс товариства вибув із володіння держави всупереч закону та поза її волею,  прокуратура Черкаської області, переслідуючи мету повернення заводу державі, звернулась до суду апеляційної інстанції з відповідною скаргою.

«22 лютого цього року Київський апеляційний господарський суд, погодившись із доводами прокуратури, додатково постановив рішення про витребування комплексу будівель, що числився за ВАТ «Метровагонмаш», від російського підприємства у власність держави Україна», – зазначає Світлана Андрійченко, прес-секретар прокуратури Черкаської області.

nikorupciji.org


Теги статьи: ВАТ Метровагонмаш

Дата и время 04 марта 2016 г., 18:30     Просмотры Просмотров: 1277
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.221712