АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 15°C
Львов: 13°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Ніжинський ремонтний завод відсудив в "Укроборонпром" 1 млн гривень

Ніжинський ремонтний завод відсудив в "Укроборонпром" 1 млн гривень
Ніжинський ремонтний завод відсудив в "Укроборонпром" 1 млн гривень

Господарським судом м. Києва задоволено позов прокуратури області,  заявлений в інтересах ДК «Укроборонпром» та ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», про стягнення з Міністерства оборони України понад 1 млн грн.

Як встановлено, ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», що входить до Державного концерну «Укроборонпром», недоотримано 1 млн грн, які мали б надійти за договорами про надання послуг з ремонту та технічного обслуговування машин і механізмів спецпризначення.

 

Перебуваючи в стадії санації, завод стягнуті кошти планує спрямувати на виплату заробітної плати працівникам, борг перед якими складає понад 1,5 млн грн.

 

Довідка: 

Зважаючи на особливість розгляду позовів, де стороною виступає суб’єкт господарювання оборонної сфери, в жовтні 2015 року прокуратурою області в інтересах ДК «Укроборонпром» направлено вищевказаний позов до господарського суду міста Києва.

 

Проте суд першої інстанції відмовив у прийнятті позовної заяви до розгляду, мотивуючи тим, що прокурор згідно із Законом України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 не може представляти в суді інтереси державних компаній, ототожнивши поняття «державний концерн» та «державна компанія».

 

Послідовно відстоюючи власну правову позицію щодо захисту державних інтересів, прокурор звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного господарського суду, яким незаконну ухвалу суду першої інстанції скасовано, а справу направлено до господарського суду міста Києва для розгляду по суті.

Відділ організації прийому громадян,

розгляду звернень, запитів, зв’язків 

з громадськістю та засобами масової інформації 

прокуратури області 

 

mynizhyn.com


Теги статьи: Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєнняУкроборонпром

Дата и время 05 марта 2016 г., 14:08     Просмотры Просмотров: 1328
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Распустит ли Зеленский Раду?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.129856