АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 8°C
Днепр: 9°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 7°C
Львов: 5°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Засновник КаZантипу влучно відповів «прокурору Криму» Поклонській, а за компанію і всім окупантам разом

Засновник КаZантипу влучно відповів «прокурору Криму» Поклонській, а за компанію і всім окупантам разом
Засновник КаZантипу влучно відповів «прокурору Криму» Поклонській, а за компанію і всім окупантам разом

Микита Маршунок зазначив, що не можна заборонити те, що живе у пам’яті тисяч людей, в їхніх душах і серцях, а також запевнив, що готує два нових проекти.

Засновник молодіжних фестивалів в Криму «КаZантип» і Befooz Микита Маршунок у відповідь на заяви так званого прокурора окупованого Криму Наталії Поклонської про заборону фестивалів порівняв свої проекти з терористичною організацією ІДІЛ. Про це він написав у своєму Facebook, зазначають бійці Диванної Сотні.

Він наголосив, що забороняти лідера кримської розважальної сфери, проект, що отримав світове визнання, і одночасно намагатися розвивати «убогий внутрішній лоховський туризм, істерично імпортозаміщувати турецькі пляжі» нелогічно, і зазначив, що новою для нього стала заява Поклонської про те, що це «питання національної безпеки».

«Сперечатися з генерал-лейтенантом ми, звичайно, не будемо. Вона і зоопарки в Криму також забороняла. Можливо, теж з міркувань національної безпеки. Створюється враження, що ми небезпечніші за ІДІЛ», – написав Маршунок.

Він також зазначив, що «не можна заборонити те, що живе у пам’яті тисяч людей, в їхніх душах і серцях», і повідомив, що готує два нових «зовнішніх» проекти і один «внутрішній».

«Так, нам не складно поставити ще одну нову точку на карті і визначити дату, коли ми знову будемо разом. Головною і незаперечною перевагою Республіки КаZантип була і залишається її мобільність. Але Поповку ми просто так не здамо, оскільки це маленька батьківщина для багатьох з нас», – також написав він.

Як повідомлялося раніше, Поклонська заявила, що не допустить проведення «КаZантипу» і його наступника Befooz, в Криму,назвавши їх «наркофестивалями».

Проведення фестивалю Befooz планувалося в селі Поповка з 31 липня по 16 серпня. Раніше тут 14 років поспіль проводився фестиваль «КаZантип».

У 2014 році «КаZантип» переїхав на чорноморське узбережжя Грузії в Анаклію. Організатори визнали, що зазнали збитків через нестачу туристів і високі ціни. В лютому 2015 року фестиваль мав відбутися на острові в Камбоджі, однак за два тижні до початку заходу місцева влада заявила про скасування фестивалю через його надмірну «сексуальну активність».

divannaya-sotnya.com

 


Теги статьи: КаZантипКазантип

Дата и время 08 марта 2016 г., 09:01     Просмотры Просмотров: 1113
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.182443