АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 7°C
Днепр: 8°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 7°C
Львов: 5°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 6°C
Ровно: 8°C

Fitch спрогнозував занепад російської економіки

Fitch спрогнозував занепад російської економіки
Fitch спрогнозував занепад російської економіки
Згідно з прогнозами Fitch, цього року ВВП Російської Федерації скоротиться приблизно на 1,5%. Підкреслимо, що, відповідно до аналогічних прогнозів у грудні минулого року, цей показник становив 0,5%. 
 
Експерти пояснюють це падінням вартості нафти на світовому ринку, що стало підставою для падіння показників корпоративних прибутків і змушую посилювати бюджетну політику держави. У повідомленні Fitch також зазначено, що високі процентні ставки і скорочення реального доходу населення негативно впливає на рівень споживання.
 
Крім того, відповідно до прогнозів аналітиків, цього року ціна на нафту становитиме близько 35 доларів за барель, наступного ж року ця позначка сягне 45 доларів. У порівнянні з прогнозом за грудень 2015 року ці показники знизилися, оскільки експерти не змогли передбачити великі обсяги видобутку нафти у країнах ОПЕК у січні цього року.
 
Додамо, 5 березня рейтингове агентство Moody’s оголосило про перегляд суверенного кредитного рейтингу Російської Федерації з найімовірнішим його зниженням. Експерти здійснюватимуть оцінку з огляду на прогнози щодо падіння цін на нафту й загальний стан економіки РФ.

Теги статьи: Экономика

Дата и время 08 марта 2016 г., 16:17     Просмотры Просмотров: 920
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.087222