АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Голова правління ПрАТ «ДТРЗ» Михайло Тодоров привласнив понад 34 млн. гривень бюджетних коштів

Голова правління ПрАТ «ДТРЗ» Михайло Тодоров привласнив понад 34 млн. гривень бюджетних коштів
Голова правління ПрАТ «ДТРЗ» Михайло Тодоров привласнив понад 34 млн. гривень бюджетних коштів

Оперативним управлінням ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області в ході проведених слідчо-оперативних заходів, направлених на виявлення фактів розкрадання бюджетних коштів при здійсненні державних закупівель встановлено, що одним з неодноразових переможців державних закупівель на поставку запасних частин та обладнання є ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», засновником і органом правління якого являється Міністерство інфраструктури України.

Головою правління ПрАТ «ДТРЗ» є Михайло Тодоров.

Службові особи даного підприємства, діючи умисно, всупереч законних інтересів держави, у період з 2012-2013 років здійснили безтоварні фінансово-господарські операції, а саме: безпідставно перерахували грошові кошти в сумі понад 34 млн. грн., на розрахункові рахунки фіктивних підприємств, які в подальшому були проконвертовані та зняті готівкою. Впродовж 2014 року, посадові особи ПрАТ продовжують здійснювати протиправну діяльність, направлену на розкрадання бюджетних коштів за допомогою нових злочинних схем.

В результаті чого посадові особи ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», зловживаючи своїм службовим становищем,  заволоділи грошовими коштами в особливо великих розмірах чим заподіяли істотної шкоди Державі.

По даному факту слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області:

07 липня 2014 року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за фактом розкрадання бюджетних коштів посадовими особами ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», відповідальність за що передбачена ч.5 ст.191 Кримінального Кодексу України.

11 липня 2014 року гр. Тодоров Михайло Миколайович був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час тривають слідчо-оперативні заходи направленні на встановлення винних у скоєнні злочину осіб та повного відшкодування завданих державі збитків.

Элита Страны


Теги статьи: Тодоров Михаил

Дата и время 12 июля 2014 г., 13:18     Просмотры Просмотров: 3881
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.156091