АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 10°C
Днепр: 10°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 10°C
Львов: 12°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Фінансова розвідка почала слідкувати за українцями

Фінансова розвідка почала слідкувати за українцями
Фінансова розвідка почала слідкувати за українцями

Українські банки почали передавати до служби Держфінмоніторингу звіти по операціях із готівкою на суму 150 тис. грн., або в еквіваленті в іноземній валюті. Про це пише hvylya.net.

Відтепер кожен, хто здійснює будь-яку валютну операцію на таку суму, автоматично підпадатиме під пильний фінансовий моніторинг. Перш за все це стосуватиметься тих громадян, які здаватимуть в касу фінансової установи більше 5,6 тис. доларів за поточним курсом. Якщо ж особа вирішила придбати долари зі свого рахунку на суму 150 тис. грн. і в подальшому відправити їх за кордон, приміром, на лікування родича, то таку операцію моніторити не будуть.

Експерти вже спрогнозували, що українці відмовлятимуться здавати великі суми коштів в банки, а, натомість, понесуть їх в обмінники чи на чорний ринок. Як відомо, НБУ зобов’язав банки запитувати у клієнтів про походження коштів на їхніх особистих рахунках і, якщо особа відмовиться надати інформацію про походження грошей, банк має право розірвати з нею будь-які фінансові відносини.


Теги статьи: ВалютаГосфинмониторинг

Дата и время 11 марта 2016 г., 10:25     Просмотры Просмотров: 1611
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?





Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.196368