АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 6°C
Днепр: 8°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 6°C
Львов: 5°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 6°C
Ровно: 7°C

Стабільне падіння: Нацбанк приймає панічні заходи для зупинення обвалу гривні

Стабільне падіння: Нацбанк приймає панічні заходи для зупинення обвалу гривні
Стабільне падіння: Нацбанк приймає панічні заходи для зупинення обвалу гривні

Аналітики впевнені, що девальвація національної валюти відбувається через політику президента і корупційну складову влади.

Нацбанк пожежними методами намагається зупинити девальвацію національної валюти, однак, гривня все одно падає. Для зупинення цього процесу виділяються додаткові резерви, однак, НБУ заледве стримує галопування курсу гривні, який стимулюють політична нестабільність держави і тотальна корупція. Про цеІНФОРМАТОР повідомив інсайдер у Кабміні.

В НБУ почалася паніка серед керівників установи – сьогодні на міжбанку продали рекордні 60 млн доларів із золотовалютних резервів країни, а це але навіть не стримало гривню від продовження падіння. До цього максимальний обсяг продажу валюти на аукціонах становив $ 50 млн.

Як заявляють у Нацбанку, загальний обсяг прийнятих на аукціон заявок склав $ 102,2 млн, частка задоволених заявок за мінімальним курсом – 10,7%. Сьогодні впродовж дня курс на міжбанку досягав у продажу 26,85 грн за дол, а станом на 16.00 знизився зовсім небагато – до 26,75 грн за дол.

Дешевшає гривня і на готівковому ринку (зараз курс продажу на “чорному ринку” – 26,76). Головною причиною такої “турбулентності” на ринку є недовіра населення владі, затяжна політична криза і гучні корупційні скандали. Відчутних наслідків додали і дії МВФ, – його глава Лагард ще 10 лютого де-факто оголосив про зупинку кредитування України до тих пір, поки українська влада не продемонструє реальну боротьбу з корупцією.

Також сьогодні стало відомо, що негативне сальдо інтервенцій НБУ на міжбанку у лютому склало перероблено 158,8 млн дол. – регулятор продав валюти на 181,0 млн доларів, а купив на 22,2 млн доларів.

Оскільки ж криза в ці дні не тільки не згасає, але лише загострюється, валютний ринок реагує відповідним чином. Не особливо допомагає навіть, як бачимо, продаж ЗВР на міжбанку в значних обсягах.

За словами інсайдерів, Гонтарєва і далі буде “спускати” на ринок золотовалютні резерви НБУ для стримання курсу долара у певних межах, допоки політична ситуація в країні не стабілізується.

Информатор


Теги статьи: ГривняГривнаДевальвация

Дата и время 15 марта 2016 г., 13:18     Просмотры Просмотров: 1415
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.16611