АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 10°C
Днепр: 11°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 10°C
Львов: 13°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 14°C
Ровно: 13°C

НОВИНИ КОМІСІЯ ОБРАЛА ДВОХ ЧЛЕНІВ НАЗК ЗА 1,5 ГОДИНИ ДО ВІДЛЬОТУ ПРЕЗИДЕНТА В БРЮССЕЛЬ – ТАРАН

НОВИНИ КОМІСІЯ ОБРАЛА ДВОХ ЧЛЕНІВ НАЗК ЗА 1,5 ГОДИНИ ДО ВІДЛЬОТУ ПРЕЗИДЕНТА В БРЮССЕЛЬ – ТАРАН
НОВИНИ КОМІСІЯ ОБРАЛА ДВОХ ЧЛЕНІВ НАЗК ЗА 1,5 ГОДИНИ ДО ВІДЛЬОТУ ПРЕЗИДЕНТА В БРЮССЕЛЬ – ТАРАН

Членами Національного агентства із запобігання корупції стали Руслан Рябошапка та Руслан Радецький

Сьогодні, 16 березня, комісія обрала двох членів Національного агентства із запобігання корупції. Рішення було винесено за 1,5 години до відльоту Петра Порошенка до Брюсселя. Про це в ефірі "5 каналу" розповів голова центру політичних студій і аналітики Віктор Таран.

"Було перед нами два великих виклики. Перший – це створити повноцінний, робочий, професійний, незаангажований антикорупційний орган – НАЗК. І друге – це в жодному разі не зірвати процес отримання візової лібералізації. І, власне, на пошуку цих компромісів і працювала комісія протягом останніх кілька днів. І за гарною українською традицією ми дійсно ухвалили рішення за 1,5 години до відльоту пана Президента", - розповів він.  

На думку експерта, сьогоднішнє рішення є позитивним для країни: "Тому що найбільш професійний кандидат, який має найбільший досвід, який має міжнародний досвід, який має досвід написання відповідних законодавчих актів – це Руслан Рябошапка, все-таки був обраний".

Нагадаємо, що сьогодні вночі Петро Порошенко підписав закон про електронне декларування. Цей документ був необхідний для отримання безвізового режиму з ЄС. Згодом Петро Порошенко зустрівся з представниками комісії з обрання членів Національної агенції з питань протидії корупції і закликав їх обрати членів НАЗК. Створення органу із запобігання корупції, як відомо, було вимогою Євросоюзу в контексті впровадження безвізового режиму. 


Теги статьи: РадецькийРуслан Рябошапка

Дата и время 16 марта 2016 г., 19:20     Просмотры Просмотров: 1236
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056514