АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Кому війна, а кому бізнес

Кому війна, а кому бізнес
Кому війна, а кому бізнес

Прочитавши заяву голови обласної ради “На Вінниччині відкривається перспектива побудови восьми заводів із сортування і переробки твердих побутових відходів” ми обурені зухвалою поведінкою наближених бізнесменів Сергія Свитка, які намагаються вдавати з себе громадських активістів. Саме з цієї заяви стало остаточно зрозуміло, що очільника Ради намагаються перетворити на маріонетку «сміттєвої мафії».

Чи передувала цьому якась фінансова винагорода, чи Сергій Свитко вимушений таким чином розраховуватись за підтримку скандальних козаків Воловодюка його кандидатури на посаду голови обласної ради, залишається тільки здогадуватись. Сам Воловодюк, відомий в певних колах з буремних 90х років. Починав свій бізнес саме зі збору та сортування сміття, металобрухту та іншого. Але через деякий час він зрозумів, що статус «сміттєвого короля», стане на заваді його непомірним амбіціям.  

До того ж участь в постійних розборках з кримінальними конкурентами наклала й справедливий статус «авторитета». Тому згодом він зібрав свою «братву» і вирішив заснувати громадську організацію, яка б відбілювала його брудний імідж за рахунок патріотичних проектів. Таким чином виник козацький полк Івана Богуна.  

 Саме ці «козаки» нещодавно в черговий раз стали героями кримінальної хроніки. Цього разу після бурхливого застілля вони вдесятером вдерлись до сусідки в квартиру, побили хазяйку за те, що її пес заважав їм відпочивати. Вже під час Євромайдану Володимир Воловодюк, відчуваючи неминуче повалення режиму Януковича почав вимагати посади для себе та своїх найближчих соратників, таких, як Вадим Кудіяров. Пан Кудіяров, головний люстратор області, якого нещодавно затримала міліція за підозрою у вимаганні 100 000 $ за посаду головного лікаря, комунального закладу, який підпорядковується обласній Раді (Свитку), зараз вийшов під грошову заставу 120 000, яку вніс Воловодюк і перебуває під слідством. А працює Вадим Кудіяров в якості директора Фонда «Здорова нація» в офісі Воловодюка на 600-річчя, в сусідньому кабінеті. Мало того, саме Воловодюк та Кудіяров давно планували монополізувати ринок збору сміття, макулатури та металобрухту в області. І навіть їздили разом у Швейцарію, начебто придивлятись сміттєпереробну техніку, а насправді відкривали банківські рахунки нової фірми. Коли партія «Батьківщина» виступила категорично проти кумівства та відвертого мискоборства, пан Воловодюк висунув наступну вимогу,- розвиток його «сміттєвого» бізнесу на території області, за рахунок адміністративного тиску на місцеві ради та виділення великих земельних ділянок під його нову фіктивну фірму. Так під виглядом міфічного західного інвестора, який несподівано забажав інвестувати в сміттєву галузь 235 000 000 мільйонів євро, Воловодюк=Кудіяров хочуть загарбати землі вінницької громади руками Сергія Свитка, який у вищезгаданій заяві підкреслив наступне: «Ми готові вести перемовини з інвестором щодо вирішення цього питання. Від нас вимагається, перш за все, виділення земельних ділянок площею 3-5 га в довгострокову оренду на 49 років». Це 40 га нашої землі! А місцевим радам, будуть наполегливо пропонувати заключити контракт з фірмою Кудіярова=Воловодюка, звісно через підставного «західного інвестора» , про постачання вторинної сировини, сміття, металобрухту зазначеній фірмі. Контракт на кабальних умовах планують заключати теж на 49 років! Чи для того ми виходили на Євромайдан, і скинули одних злодіїв, щоб замінити їх на інших?

Вінничани! 15липня 2014 року о 10 годині прийдемо до пана Воловодюка додому, вул. Воїнів Інтернаціоналістів 80 і докажемо, що ми більше не допустимо гідних наступників партії Регіонів до корита! Беріть з собою шини!

Вінницька обласна організація партії «Батьківщина» 

 


Теги статьи: ВинницаСвитко

Дата и время 14 июля 2014 г., 19:36     Просмотры Просмотров: 2626
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Касьянов: Вы поезжайте в Винницу и спросите, кем был Порошенко при советской власти
На Винничине по заказу ФСБ готовили провокации
Похищенного 19-летнего бармена пытали в гараже и требовали выкуп

В Виннице активисты очень мирно сорвали проведение пророссийской акции – видео
В Виннице свернули пророссийский марш
Акция «Победили Гитлера – победим и Путина» провалила шествие «Никто не забыт, ничто не забыто»

В Виннице люди в масках с криками "Комуняку на гілляку" напали на участников митинга
В винницком горсовете подрались две женщины-депутата
Журналист: Может быть, в Виннице нашли брильянты? Или под домом Порошенко найдена нефть?

Владимир Гройсман: тендеры для родственников и невыполненные обещания премьера
Сдаст ли Роман Насиров «серого кардинала» таможни Геннадия Романенко из Винницы
СМИ: В Виннице в штабе командования ВВС застрелился майор

Комментарии:

comments powered by Disqus
26 мая 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте