АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 10°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 11°C
Львов: 14°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

НБУ визнав неплатоспроможною колишню "дочку" російського банку

НБУ визнав неплатоспроможною колишню "дочку" російського банку
НБУ визнав неплатоспроможною колишню "дочку" російського банку

Національний банк України відніс ПАТ "Банк Петрокоммерц-Україна", який до 2015 року перебував у власності російського банку "Петрокоммерц", до категорії неплатоспроможних.

Таке рішення НБУ прийняв 17 березня, розповіли у прес-службі фінансового регулятора, у зв’язку з непрозорою структурою власності.

Як йдеться у повідомленні, у березні 2015 року акціонер банку – російський банк "Петрокоммерц" – продав акції банку 11 фізичним особам, частка кожного з яких становила менше 10%.

"Протягом 2015 року акціонери банку (та його фактичні контролери) Іван Шехавцов та Олексій Крупій неодноразово повідомляли Національний банк про свій намір юридично оформити акції банку на себе, однак лише в грудні подали регулятору відповідні пакети документів. Проте в кінці лютого – на початку березня 2016 року вони без жодного попередження продали акції банку іншим 11 фізичним особам після чого повідомили, що вийшли зі складу акціонерів та відкликали пакети документів", — додали у НБУ.

Водночас у банку виникли проблеми з ліквідністю.

Після віднесення ПАТ "Банк Петрокоммерц-Україна" до категорії проблемних установлено факти невиконання банком операцій клієнтів у встановлений законодавством строк. На 16 березня обсяг невиконаних операцій перевищив 30% зобов’язань банку. У зв’язку з цим згідно з пунктом 3 частини першої статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність", Національний банк зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних,
— пояснили своє рішення у Нацбанку.

До слова, цього тижня Національний банк України прийняв рішення відкликати ліцензію та ліквідувати банк "Союз".

Джерело: 24 Канал

Теги статьи: Банк Петрокоммерц- УкраинаНацбанк

Дата и время 18 марта 2016 г., 17:09     Просмотры Просмотров: 1128
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.072156