АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 15°C
Днепр: 16°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 15°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 11°C
Ровно: 12°C

Нове призначення у Дніпрі, або хто тепер очолює міську Національну поліцію

Нове призначення у Дніпрі, або хто тепер очолює міську Національну поліцію
Нове призначення у Дніпрі, або хто тепер очолює міську Національну поліцію

17 березня 2016 року на запрошення ГУНП в м. Дніпропетровську, актив ГО «Майдан Січеслав - Дніпро» відвідали зустріч громадськості із в. о. начальника Дніпропетровського відділення ГУНП Братенькова Віталія Анатолійовича.

Представниками нашої організації на розгляд було винесено питання щодо сепаратиських надписів «Слава ДНР», «Россия» на трамвайних зупинках та інших громадських місцях в місті, та чи звертає увагу поліція на такі правопорушення, як ведеться боротьба з такими проявами сепаратизму?

В.о начальника поліції запевнив нас, що дане питання візьме на контроль та звернеться до патрульної поліції з пропозицією посилити нагляд патрулів в нічний час за даними об’єктами.

Щодо бездіяльності поліції у відношенні неодноразового порушення злочинцями громадського порядку у нічний час, разом з цим такими особами відбувається зняття та розбиття люків на металевій основі в місті Дніпропетровськ, а також чому особи, які були затримані (є така інформація) не понесли притягнення до відповідальності та повторюють вищезазначені злочини, Віталій Анатолійович запевнив, що активізує роботу всіх райвідділів в даному напрямку, та наступної зустрічі звітує про роботу працівників поліції відносно загальної проблематики.

Серед основних тем, які хвилювали громадськість, були також озвучені ситуації щодо відмови внесення в ЄРДР повідомлень про злочини згідно ст.. 214 КПК України про початок досудового розслідування, згідно якої слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

В. о. начальника Дніпропетровського відділення ГУНП Братеньков Віталій Анатолійович зазначив, що такі факти не мають місця бути, всі заяви про кримінальне правопорушення повинні реєструватись, у випадку невиконання приписів ст.. 214 КПК України проводиться службова перевірка.

Також громадськість хвилювала подія, яка відбулась під час відвідування сесії Міської Ради 16.03.2016 року, коли народ був обурений не допуском до сесійної зали, а точніше «вибірковим допуском» та інші нагальні питання та проблеми нашого міста.

В цілому зустріч пройшла конструктивно та відкрито, Віталій Анатолійович запевнив що такі зустрічі будуть мати регулярний характер, і вже наступного разу по всім висвітленим питанням та проблемам, щодо пропозицій регулювання та покращення діяльності поліції будуть вжиті заходи та надані відповіді.

Юрист ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Світлана Штей

 


Теги статьи: Братенков ВиталийДнепропетровскНациональная полиция

Дата и время 19 марта 2016 г., 09:34     Просмотры Просмотров: 2366
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Украине пользователя начали судить за пост в Facebook
Водители получат больше шансов отстоять свою правоту и избежать штрафа
Правоохранительная реформа: старые-новые лица тянут страну в прошлое

В Украине появится новый вид полиции
У Авакова рассказали правду о бегстве копов
Обвиняли водителя в нетрезвом состоянии: полицейских, взявшихся «за старое», начали отлавливать

Как полицейские-рэкетиры "кошмарят" стихийных торговцев в Киеве
"Я сам нашел воров, но полиции все равно". Киевляне делают за копов их работу
Семья днепровских олигархов Мишаловых обогатится в Полтаве на 102 млн грн

В МВД пообещали обнародовать выводы расследования касательно действий полиции Днепра 9 июня
Экс-глава полиции Нью-Йорка приехал к харьковским полицейским
Сюрприз для должников: люди, которые не платят за коммуналку, не смогут выехать за границу

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058931