АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 15°C
Львов: 13°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Акції на захист ЛГБТ - добре зрежисована спецоперація

Акції на захист ЛГБТ - добре зрежисована спецоперація
Акції на захист ЛГБТ - добре зрежисована спецоперація

Акції на захист ЛГБТ-спільнот в Україні створюють враження інформаційної спецоперації, а не захисту прав людини.

Я з повагою ставлюся до різних людей, і якщо вони дотримуються законів, я поважаю їх національність, колір шкіри, смакові, культурні або сексуальні пристрасті.

Я не бачу агресії і пропаганди в суспільстві проти ЛГБТ, я бачу нормальну громадську дискусію. Українське суспільство дуже терпиме до будь-якої індивідуальності, ЛГБТ – такі ж українці. Якщо права якоїсь людини з нетрадиційною орієнтацією будуть порушені, вона постраждає або звернеться за захистом до суспільства, я не сумніваюся, що ця людина отримає всю можливу суспільну підтримку і співчуття. Просто як людина.

Ми на «Цензорі» також готові висвітлити конкретні випадки порушення прав ЛГБТ-громадян, як ми висвітлюємо всі інші випадки порушення прав людини. Будь ласка. Поки ніхто не звертався.

Я бачу війну, де загинули понад 10 тисяч наших співвітчизників, і гинуть люди майже кожен день зараз. Бачу народ, де люди виживають, і шукають роботу, де пенсіонери отримують пенсію в 50 доларів. Це справжня трагедія, в якій ми живемо кожен день, це драма, яка стосується головного права людини – права на життя.

Але комусь здається, що під час війни, революції і економічного колапсу страждають ще й права людей з різною сексуальною орієнтацією. Ну добре, громадяни мають право.

Однак мене здивували акції на захист прав геїв в Києві в 2015 році великою кількістю РЕКЛАМНИХ білбордів. Десятки таких бордів висіли по всій столиці кілька місяців, а це дуже дороге задоволення. Цікаво, хто оплачує таке задоволення під час війни і економічної кризи? Замовник і спонсор цієї реклами не був оголошений. Хоча дивно – якщо хтось так активно підтримує і фінансує ЛГБТ рух, невже ця людина не хоче розповісти публічно, додатково прорекламувати свій проект?

Чому організації геїв раптом раз на рік проводять якийсь марш, а весь інший час про цих активістів ніхто нічого не чує і не бачить, громадської активності у них ніякої немає?

На мій погляд, Росія активно використовує для прикриття своїх активних заходів прикриття громадських організацій.

Суспільство на захист ЛГБТ, які проводять гучні акції – це найбільш зручне прикриття.

Це повинно дратувати ту частину суспільства, яка схильна до російської пропаганди, і для яких інтеграція в ЄС зводиться до визнання одностатевих шлюбів. Демонструється, мовляв, ось вона єдина європейська цінність, яка стала доступною.

Нагадую, що акції на захист ЛГБТ при Януковичі теж проводилися – і це виглядало нарочито карикатурно, знущально, коли невелика група фріків виходила в центр Києва в щільному кільці міліції. Знову-таки була гучна реклама, але все це було мало схоже на правозахисну акцію. Мені це завжди здавалося елементом антизахідної пропаганди.

І одночасно, це привід продемонструвати на Заході, що Україна недостатньо європейська країна, і порушує, виявляється, права якоїсь групи громадян.

Мені здається, що акції на захист прав ЛГБТ і противники цих акцій, які створюють скандали і зіткнення, цілком ймовірно, люди щирі, але їх дії режисуються і готуються в одному центрі.

Я в лютому був в Канаді – і представники нашої канадської діаспори розповіли мені, що вони здивовані, що буквально в останні кілька місяців активізувалася в Торонто діяльність кількох громадських організацій, які почали виступати на захист прав ЛГБТ в Україні. Так, саме в Україні, чомусь раптом комусь стало дуже цікаво захищати права людини в сексуальній сфері саме у нас. Мої канадські друзі вважають це операцією російських спецслужб, і я вважаю це цілком ймовірною версією. Ми ж бачимо скільки громадських рухів для прикриття інформаційної війни використовує РФ.

Якщо справді існує в Україні реальна організація, яка захищає права ЛГБТ, мені здається, що вона повинна бути помітна не якимись акціями раз на рік, а прес-конференціями, інформацією, якою насправді ніде немає. Але ж варто звернутися до ЗМІ, і напевно буде куди більша і системна підтримка в конкретних випадках порушення прав конкретних громадян. Але поки куди більше помітне політична активність, яка під час війни не може не вимагати роз’яснень.

Юрій Бутусов

zaxid.net


Теги статьи: Бутусов ЮрийЛьвовЛГБТ

Дата и время 20 марта 2016 г., 18:33     Просмотры Просмотров: 1188
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Самолет из Турции совершил экстренную посадку в аэропорту Львова
У Кривому Розі невідомі не дали провести захід, присвячений камінг-ауту
Стало известно, с кем прилетел Коломойский

Журналист объяснил, за что Порошенко наградил своего личного охранника Федорова
Во Львове подорвали BMW бизнесмена: видео с места ЧП
Глава Православной церкви Украины внезапно заговорил о "гейропе": видео

Порошенко перевел начальника своей охраны Федорова в ГУР МО, чтобы дать ему звание генерал-лейтенанта и засекретить указ, - Бутусов
У Львові виникла черга з українців, які отримують італійську пенсію
Глава ПЦУ Епифаний заявил, что тему ЛГБТ навязал Запад

Партнер Коломойского Боголюбов прилетел в Украину, - Бутусов
Награждают тайно: Бутусов разоблачил хитрость Путина в войне на Донбассе
Во львовском лицее дети отравились газом

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Распустит ли Зеленский Раду?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.906222