АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 12°C
Днепр: 13°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 9°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Олександр Турчинов у Центрі підготовки снайперів НГУ вручив гвинтівки ВМ2 МП-УОС

Олександр Турчинов у Центрі підготовки снайперів НГУ вручив гвинтівки ВМ2 МП-УОС
Олександр Турчинов у Центрі підготовки снайперів НГУ вручив гвинтівки ВМ2 МП-УОС

Центр підготовки снайперів Національної гвардії України працює за стандартами НАТО, заявив секретар РНБОУ Олександр Турчинов під час вручення нової експериментальної снайперської зброї, виробництва ДК «Укроборонсервіс».

«Професійна підготовка снайперів - одне із пріоритетних завдань, яке сьогодні стоїть перед нашими військовими, і Національна гвардія виконує його за високими стандартами НАТО. Задача наших професіоналів - нейтралізувати і знищити терористів і ворожих снайперів, які, порушуючи Мінські угоди, працюють проти наших військових у зоні проведення АТО.

Це складна задача, яка потребує дуже серйозної підготовки, і саме у цьому центрі наші бійці проходять фахове навчання, отримують досвід і знання, які можуть врятувати життя наших солдатів і офіцерів»- сказав секретар РНБО України.

Олександр Турчинов наголосив, що вітчизняні підприємства сьогодні забезпечують Збройні Сили України та Національну гвардію України як важкою військовою зброєю і технікою, так і широким асортиментом високоякісної стрілецької зброї.

«Усім відома автоматична зброя, розроблена українським підприємством «Форт» - відомим виробником стрілецької зброї: пістолети, снайперські гвинтівки, кулемети та автомати», - сказав він, додавши, що концерн «Укроборонпром», зокрема, ДК «Укроборонсервіс», розпочав виробництво снайперської зброї різних калібрів, яка має відповідати стандартам світових виробників.

Секретар РНБО вручив військовим першу партію експериментальних 7,62-мм снайперських гвинтівок ВМ2 МП-УОС.

ВМ2 МП-УОС, створена на базі гвинтівки Мосіна зр. 1891 року.ВМ2 МП-УОС, створена на базі гвинтівки Мосіна зр. 1891 року.

ВМ2 МП-УОС, створена на базі гвинтівки Мосіна зр. 1891 року. Гвинтівка оснащена системою глушіння звукового і візуального вихлопу, оптичним прицілом розробки НВО "Фотоприлад", планками Пикатинни, телескопічним прикладом. Заявлена прицільна дальність 1100-1200 метрів.

«Ми сьогодні передаємо зброю не тільки для покращення бойової підготовки, але й для її тестування як у центрі підготовки снайперів, так і безпосередньо на полі бою, і ваші зауваження і пропозиції будуть швидко враховані інженерами і виробниками для покращення якості і надійності зброї», - зазначив Секретар РНБО України.

Олександр Турчинов, також наголосив, що на базі центру буде створено науково-дослідницьку лабораторію з дослідження та вироблення спеціальних боєприпасів для снайперської зброї, «використання яких дозволить знищувати ворога на далекій відстані».

Олександр Турчинов: Центр підготовки снайперів Нацгвардії працює за високими стандартами НАТО

 

zbroya.info


Теги статьи: ТурчиновУкроборонсервис

Дата и время 20 марта 2016 г., 22:19     Просмотры Просмотров: 2388
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060954