АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 22°C
Днепр: 22°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 20°C
Львов: 15°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Боротьба Кличка з корупцією: міфи та реальність

Боротьба Кличка з корупцією: міфи та реальність
Боротьба Кличка з корупцією: міфи та реальність

На посаду керівника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Кличко ставить корупціонера та деребанщика землі, «молодіжника» Медведчука та танцівника Януковича в одній особі — Олександра Горгана (Ляльку).  До Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики надходить інформація, що на посаду керівника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, новою столичною владою, розглядається кандидатура одіозного Олександра Горгана (Ляльки). Урядовий уповноважений по боротьбі з корупцією, не має повноважень впливати на кадрові призначення в органах самоврядування, проте застерігаємо нову столичну владу від такого помилкового кроку, адже за паном Горганом-Лялькою тягнеться цілий шлейф корупційних скандалів. Ось яка інформація є в розпорядженні Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики:

ГОРГАН Олександр Любомирович

Прізвище змінене, оригінально він Лялька Олександр Любомирович. Перебував на посадах в Українському національному комітеті молодіжних організацій (УНКМО) з 1999 року, який безпосередньо надавав державне фінансування молодіжним та дитячим громадським організаціям. УНКМО в свою чергу не проводило прозорого розподілу державних коштів, системно відбувалося надання коштів за хабарі. Порушення з боку УНКМО були зафіксовані Рахунковою палатою. Більше того, УНКМО системнопідтримувалися політичні партії під час виборів, влаштовувалися скандали щодо осіб які були невигідні політичному керівництву УНКМО.

З того ж 1999 року включений до складу Національної ради з питань молодіжної політики при Президентові України (при Кучмі), головою якої був Віктор Медведчук. Після цього продовжилася його співпраці з Медведчуком, зокрема він ввійшов до п’ятірки Блоку української молоді (БУМ) на виборах 2002 року, який був підтриманий СДПУ (о) і його лідер, в той же час голова УНКМО В. Рябіка був включений до списків СДПУ (о). На другому з’їзді БУМу В. Медведчук був особисто присутній. У 2003 році Лялька був делегатом з’їду СДПУ(о). Громадські активісти того часу відзначають що він позиціонувався як комунікатор з Медведчуком, а також один з координаторів «молодіжок» Медведчука.

З 2006 по 2010 роки був депутатом Вишгородської міської ради, активісти відзначають що він співпрацював з мером Решетняком у справах щодо незаконного продажу землі. З 2010 року директор КП «Київський водний стадіон», за словами співробітників 8 працівників якого були фіктивними особами.

Стосовно діяльності Горгана на посаді директора КП «Водний стадіон» стало відомо про використання комунальними підприємствами грошових коштів виділених з бюджету м. Києва не за цільовим призначенням, а для здійснення власної господарської діяльності та отримання прибутку.

Так, в порушенні Бюджетного кодексу України КП “Київський водний стадіон» (далі – КП) в 2012-2014 роках використано кошти на суму близько 3 000 000 гривень, для здійснення господарської діяльності та отримання заробітної плати. Хоча, звертаю Вашу увагу, зазначені кошти були виділені з бюджету м. Києва для поповнення статутного капіталу КП.

Зазначений факт підтверджується рішенням Київської міської ради від 14.10.2010р. № 83/4895 «Про створення комунального підприємства «Київський водний стадіон» де встановлений статутний капітал КП в розмірі 10000 гривень, яке не змінено до цього часу, що підтверджує нецільове використання вищевказаних коштів. Додатковим підтверджуючим фактом нецільового використанням коштів в розмірі близько 3 000 000 гривень є дані єдиного державного реєстру України, де вказано, що статутний капітал КП складає 10000 гривень.

Діяльність Олександра Горгана на посаді директора КП “Київський водний стадіон» на даний момент розслідує Спецпроект телеканалу 1+1 «Гроші», який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни, актуальні таємниці, які хвилюють кожного українця.

До нашого розпорядження потрапив фрагмент із сюжету щодо діяльності КП «Київський водний стадіон»

Під час діяльності КП «Київський водний стадіон» з міського бюджету на прибирання території виділялись сотні тисяч гривень, але насправді прибирання території не велось.

Також виявляється, що Олександр Горган був в тісному контакті з молодими регіонами, до завдань якого входило розважати та розігрівати публіку перед виступами Віктора Януковича.

З достовірних джерел відомо, що сьогодні «ударівець» Олександ Горган, програвши вибори в 38 одномандатному мажоритарному виборчому окрузі на виборах депутатів Київради, вимагає від голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка працевлаштувати його в структурі КМДА. Таким чином Олександр Горган намагається увійти під покровительство Віталія Кличка намагаючись уникнути відповідальності за розкрадання бюджетних коштів на посаді директора КП «Київський водний стадіон».

Ця стаття є застереженням для столичної влади від помилкового кроку та можливістю уникнути дискредитації голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.

Та стане першим ударом по корупції у виконані пріоритетів «Програми першочергових кроків Київського міського голови».

ОРД 2


Теги статьи: Олександр Горган ЛялькаКличко

Дата и время 15 июля 2014 г., 14:55     Просмотры Просмотров: 7747
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

У Кличко назвали условия, при которых проезд в общественном транспорте Киева не подорожает
В прокуратуре ответили на жалобы Кличко о давлении и Януковиче
Зеленского одолела ревность: к гибридной войне добавилась столичная — эксперт

Кличко на сессии Киеврады прямо обвинил Банковую в политическом заказе и давлении
Некоторые киевляне получат от Кличко материальную помощь к 9 Мая
Кличко заявил, что не видит разницы между 8 и 9 мая: сеть возмущена

Никто не благодарит за хорошую погоду: Кличко пошутил c ветеранами
Кличко возложил цветы к могиле Неизвестного солдата
В Офісі президента розповіли про питання до роботи мера Кличка

Инна Ведерникова: “Отберет ли Зеленский столицу?”
Судья Вовк прикрыл Кличко-младшего, провернувшего аферу с недвижимостью
Кличко допустил отмену жесткого карантина в Киеве уже 30 апреля

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.04283