АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 10°C
Днепр: 10°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 10°C
Львов: 12°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Вице-спикер: Деньги Януковича можно вернуть и без закона о спецконфискации

Вице-спикер: Деньги Януковича можно вернуть и без закона о спецконфискации
Вице-спикер: Деньги Януковича можно вернуть и без закона о спецконфискации

По мнению вице-спикера Верховной Рады Осканы Сыроид, вернуть «деньги Януковича» можно, пользуясь уже имеющимися механизмами, и закон о спецконфискации для этого не нужен. 

«Законопроект з’явився ще півроку тому, там ще були прізвища. Щоразу ми його відкидали. В останній редакції вже не було прізвищ, але ідея його не змінювались. Попри те, що нам розказують про повернення коштів Януковича, які треба віддати армії, всі депутати розуміють, що там заховано кілька схем. Перша — нафтопродукти Курченка, які напевно вже давно реалізовані, а кошти давно розділені, і друга — євробонди Янукковича, які можна собі продати зі знижкою, а потім віддати до сплати Нацбанку», — заявила Сыроид.

«На жаль, депутати з різних фракцій паралізували роботу парламенту, шантажуючи цим законопроектом. Після цього Самопоміч і Батьківщина потратили купу часу, щоб повернути в закон обов’язок довести злочинне походження коштів, дати можливість повернути свої кошти і забрати звідти третіх осіб. Це дало можливість розблокувати роботу Ради.

Я не претендую на дерибан грошей Курченка чи євробондів, але люди повинні розуміти, які наслідки міг би мати цей закон для простої людини, яка має гроші в банку. В нас є достатньо механізмів, щоб повернути гроші Януковича і без цього закону. Але дехто не хоче їх застосовувати, тому що вони гарантують повернення коштів у бюджет. А дехто хоче, щоб ними можна було поділитись», — подчеркнула вице-спикер.

pl.com.ua


Теги статьи: ЯнуковичСыроед Оксана

Дата и время 20 марта 2016 г., 23:16     Просмотры Просмотров: 1309
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.161291