АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 7°C
Днепр: 7°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 9°C
Львов: 9°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 10°C
Ровно: 9°C

Переговори про формування нового уряду тривають і вдень, і вночі - Луценко

Переговори про формування нового уряду тривають і вдень, і вночі - Луценко
Переговори про формування нового уряду тривають і вдень, і вночі - Луценко

Я виключаю те, що Яценюк може залишитися прем’єр-міністром на третій рік. Мені здається, що і він сам, і фракція "Народний фронт" усвідомлюють, що уряд фактично недієздатний. І останні консультації відбуваються тільки про те, який формат наступного уряду буде прийнятий в парламенті.

Перший варіант, який підтримує наша фракція, яку підтримує суспільство і наші західні партнери – це формат технократичного уряду на чолі з пані Наталею Яресько, яка може сформувати безпартійний уряд, повинен зробити швидкий ривок в реформах, в першу чергу в усуненні олігархів і партійних бізнесменів від державних монополій. На жаль, цей варіант не підтримується фракцією "Самопоміч", яка відмовляється входити в будь-яку коаліцію, під будь-який уряд, включаючи ймовірного прем’єр-міністра Садового або Яресько.

"Народний фронт" пропонує наступне – партійний уряд з числа представників міністрів, яких дадуть фракції Верховної Ради. Це, звичайно, не дає гарантій швидких реформ, але тим не менше зміна прем’єр-міністра, зміна уряду є тим мінімумом, якого домагається наша фракція.

Консультації щодо такого уряду зараз йдуть щодня і навіть щоночі.

Думаю, що можу висловити надію, приблизно в четвер ми можемо провести позачергове засідання, на якому проголосуємо за нового прем’єра, новий уряд, нову програму діяльності уряду і нарешті покінчити з глибокою кризою, яка визвала бездіяльність чинного уряду на ключових напрямках його діяльності.

http://blogs.pravda.com.ua/


Теги статьи: ЛуценкоКабмин

Дата и время 21 марта 2016 г., 15:28     Просмотры Просмотров: 919
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.322232