АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 12°C
Днепр: 12°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 9°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 9°C
Ровно: 10°C

Олександр Кочетков: Ложкін — уже віце-прем’єр

Олександр Кочетков: Ложкін — уже віце-прем’єр
Олександр Кочетков: Ложкін — уже віце-прем’єр

Літератор Ложкін і патріот Порошенко.

Натхненного літературного творіння глави адміністрації, на якому відтопталася вся прогресивна громадськість, я не читав. Та й не збираюся: робити мені нема чого — витрачати час на улесливу заказуху.

Але висловитися з цієї нагоди вважаю доречним.

Бо це ніяка не література. І не особисті мемуари. Це заздалегідь придбаний недурним Борисом Ложкіним квиток на волю. Не тільки з Адміністрації президента, а перш за все  — із найближчого оточення правлячого олігарха Петра Порошенка.

Відомо, що Порошенко підбирає собі в команду виключно за ознакою особистої відданості та цілковитої від нього залежності. Вирватися з його пулу без втрат надзвичайно складно. Тому прірва між тим, що Петро Олексійович публічно заявляє, і що робить насправді — спроможна поглинути не лише «сліпий траст» із липецьким «Рошеном», а й справжні домовленості з ВВП, що передують Мінську, і всю послідовно реалізовувану схему знищення добровольчого і волонтерського руху.

Людина, яка в цифрах, прізвищах і датах знає цю різницю, резонно представляється Порошенкові такою небезпечною, що краще тримати її при собі. Щоб, як заповідав Віктор Янукович, «на дно йти разом».

Не секрет, що Борис Ложкін уже писав заяву про звільнення, і формально її не відкликано. Але на вулицю Ложкін не хоче. Він хоче відповзати поступово. Через посаду в Кабміні, наприклад. А там не спрацювався з прем’єром —  і ось вона, свобода та Мальдіви!

Презентований Ложкіним зразок книговидавничого панегірика до самозабуття коханому начальнику (та й як не любити такого великого, геніального і рятівного для України, як Порошенко?!) зазвичай видають вже після відходу з посади. Так би мовити, низький уклін на знак вдячності, що нарешті відпустили.

Це означає, що в нинішніх домовленостях Борис Ложкін вже віце-прем’єр. Ось тільки не варто йому забувати, що обіцянку посади він отримав від батька, відомого своєю «чесністю і відповідальністю» на весь світ.

Ложкін+ Порошенко


Теги статьи: Ложкин

Дата и время 21 марта 2016 г., 16:38     Просмотры Просмотров: 1606
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060571