АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 15°C
Днепр: 16°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 15°C
Львов: 9°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 11°C
Ровно: 12°C

Четвертина "Київського торту" - Великодній подарунок для пенсіонерів від Яценюка

Четвертина "Київського торту" - Великодній подарунок для пенсіонерів від Яценюка
Четвертина "Київського торту" - Великодній подарунок для пенсіонерів від Яценюка

У черговому зверненні до українського народу прем’єр-міністр надав традиційну інформацію про те, як життя українців "невпинно покращується", і зробив унікальну за цинізмом заяву про те, що він дав вказівку уряду готувати індексацію пенсій та заробітних плат на 6%.

Якби таку заяву зробив відповідальний політик чи посадовець, то це прозвучало би так: "Я дав вказівку моєму уряду виконати Закон про Державний бюджет України". Адже це не добра ініціатива прем’єра, а зобов’язання уряду виконати цю норму чинного Закону!

Це якщо говорити про форму. А зміст такої заявив ще сумніший. Як відомо, одна з причин мого виходу з коаліції полягала в тому, що уряд та коаліція відмовились від своїх передвиборчих зобов’язань щодо забезпечення гідних заробітних плат і пенсій людей та підвищення якості життя людини.

Нагадаю, що бюджетом на 2016 рік до 1 травня була передбачена мінімальна пенсія 1074 грн, а мінімальна заробітна плата 1378 грн.

Після моєї критики і критики багатьох експертів про абсурдність і неадекватність таких мінімальних зарплат і пенсій, на які в принципі не можливо вижити в Україні (адже "ціна життя" одного дня українця оцінена владою у менше ніж 2 долари), Голова ВР та коаліція пообіцяли НЕВІДКЛАДНО, одразу ж після ухвалення бюджету (тобто, після Нового року) створити відповідну робочу групу і почати змінювати бюджет на краще в інтересах народу.

Інформую, що станом на 21 березня 2016 року ніхто з керівників держави жодного разу не згадав про свої обіцянки покращити бюджет і створити таку робочу групу...

Більше того, всі спроби відновити бодай базові соціальні речі, провалені в урядовому бюджеті, натикалися на вето. Для прикладу: ухвалений конституційною більшістю парламенту законопроект про необхідність бодай часткового фінансування з бюджету профтехосвіти з ініціативи уряду заветований Президентом.

Але повернемось до Великоднього "подарунку" від Яценюка, адже початок так званої індексації у 6% співпадає з великим християнським святом - Великоднем.

Отож, порахуємо, яке "щастя" чекає на пенсіонерів, велика кількість яких живе на мінімальну пенсію, і на велику кількість людей, які отримують якщо не мінімальну, то не набагато більшу заробітну плату.

Якщо порахувати індексацію Яценюка, то збільшення складе: 64,44 грн для пенсіонерів та 82,68 грн - для тих, хто отримує мінімальні зарплати.

Щоб зрозуміти, наскільки якісно покращиться життя українців після такої індексації, пропоную застосувати замість міжнародного "індексу БігМака", у якості індикатора купівельної спроможності "індекс "Київського торту". Це буде більш зрозуміліше пересічному громадянинові України.

Отож, на сьогодні середня ціна стандартного (кілограмового) "Київського торту" - 225 грн (від 215 до 260 грн). Таким чином, "Великодній подарунок" від влади складе: для пенсіонерів - біля чверті, а для працюючих українців - біля третини "Київського торту"!

Причому це за умови збереження сьогоднішніх цін...

Отакий "Великодній подарунок" від нашої влади: "і ні в чому собі не відмовляйте..."

Микола ТОМЕНКО


Теги статьи: ПенсияЯценюк

Дата и время 21 марта 2016 г., 19:34     Просмотры Просмотров: 1384
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Следопыт: главарь Следственного комитета РФ смотрел на фото в ноуте с помощью лупы
На друга Яценюка завели уголовное дело
"Политика и деньги несовместимы": Яценюк заявил, что он гол как сокол

Яценюк о Путине: Очень интересный психотип. Стиль поведения: сначала идет не хамский, но наезд
Пойдет ли Аваков на жесткую драку с Порошенко и кто в ней победит — политолог
Кінець «Народного фронту». Експерти не вірять у майбутнє партії екс-прем’єра

Кому в Украине раздадут деньги: субсидиантам по 3 тысячи, а безработным — 8
Зарплата членов избирательных комиссий не повлияет на их субсидии и пенсии, - ЦИК
Партактив "Народного фронта" высказался за выдвижение Яценюка в президенты, - Бурбак

Рева объяснил, кому оставят субсидию наличными
Куля в лоб: как изменилась жизнь «лидера нации» Арсения Яценюка после знаменитой фразы на Майдане
Пять лет "Куле в лоб". Что обещал Яценюк на Майдане и почему его лоб остался цел

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.1308