АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -6°C
Днепр: -3°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -10°C
Львов: -9°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

Свободівець Ханенко взяв під свій контроль всі корупційні схеми Кіровоградщини

Свободівець Ханенко взяв під свій контроль всі корупційні схеми Кіровоградщини
Свободівець Ханенко взяв під свій контроль всі корупційні схеми Кіровоградщини

Олександр Петік, який наразі очолює Кіровоградську ОДА виявився ставлеником, помічником і близьким другом одіозного Святослава Ханенка, про якого ІНФОРМАТОР неодноразово згадував у власних журналістських розслідуваннях.

Власне, в одному з розслідувань йшлося про те, як під час січневих боїв на вулиці Грушевського нардеп від ВО «Свобода» і, за сумісництвом, головлікар Майдану відправляв на безкоштовне навчання до США талановиту молодь. Тільки от тоді талановитою молоддю виявилися не революціонери, а діти Ханенка і Петіка.

Згодом батько «винятково талановитого молодіжного лідера» Петік став головою Кіровоградської ОДА. Так співпало, що це саме та область, яку, у ВО «Свобода» має курувати Ханенко.

Далі почалося найцікавіше. Після початку війни завжди голову піднімають спекулянти. І ось, під прикриттям допомоги біженцям з Донецька – розпочався дерибан земель в області. І не земель під городи з картоплею, а земель, багатих на корисні копалини, які принесуть їх новоспеченим власникам мільйони…

Аби така діяльність Кіровоградських феодалів не викликала зайвих скандалів і проблем – треба мати свою не тільки законодавчу, а й виконавчу і судову гілки влади. Тому у Свободи на місці з’явився свій прокурор.

Звичайний продажний прокурор можливо і не привернув би нашої уваги. Але «свободівський» прокурор Кіровоградської області вже давно славний своєю дружбою з регіоналами. Чого варте тільки його сприяння визволенню Лозінського…

До речі, варто зазначити, що від початку Ханенко мав стати «куратором» не Кіровоградщини, а Київщини. Кіровоград – це покарання за те, що люди Ханенка робили на парламентських виборах. Тоді друзі Свободи по Об’єднаній Опозиції обурилися тим, що за свободівськими квотами працювали люди, які боролися проти ОО.

Анастасія Чебрець,
для ІНФОРМАТОРа


Теги статьи: ПетикХаненко

Дата и время 15 июля 2014 г., 22:40     Просмотры Просмотров: 2883
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.207173