АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Колишній працівник порталу «Укрбізнес» розповів про махінації на підприємстві

Колишній працівник порталу «Укрбізнес» розповів про махінації на підприємстві
Колишній працівник порталу «Укрбізнес» розповів про махінації на підприємстві

Також він каже про те, що не міг взяти дані про клієнтів з бази даних «Укрбізнесу», адже перед звільненням був на лікарняному, а тому не мав доступу до бази даних. А коли вийшов лікарняного, то написав заяву і звільнився.

Сергій Доскоч, колишній працівник порталу «Укрбізнес», розповів журналістам чому його звинувачують у шахрайстві.

Нагадаємо, ПП «Портал «Укрбізнес» звинуватив колишнього свого працівника Сергія Доскоча у шахрайських діях. Проти нього відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого статею 190 ч. 1 Кримінального кодексу України — «Шахрайство».

За словами Сергія Доскоча, його звинувачують в тому, що він нібито взяв 2000 гривень за розміщення інформації на порталі «Укрбізнес» в компанії «Рубіж-Текс» з Луганської області в той час, коли вже не працював на «Укрбізнесі».

Як заявляє Доскоч, жодних підстав для порушення проти нього кримінальної справи про шахрайство немає.

«Ніяких фактів і доказів цього немає. По-перше, я не є підприємцем, тому в мене немає відкритого рахунку, на який я міг би брати кошти. Фактів отримання мною коштів від клієнтів також немає», - каже Сергій Доскоч.

Більше того, порталом «Укрбізнес» була зроблена розсилка, про те, що Сергій Доскоч більше не є працівником порталу, тому компанії були проінформовані про це.

За словами Доскоча, причиною його звільнення з «Укрбізнесу» стала незгода з діями керівництва.

«Ми знали плюси і мінуси нашого порталу і те, що хочуть бачити наші клієнти, якими б сервісами вони хотіли б користуватися. Ми говорили про це директору. Він нібито вислуховував, але робив так, як сам задумав. Його позиція не співпадала з тим, що хотіли бачити клієнти. На жаль, вони почали відмовлятися від послуг, тому що багато чого недотримували», розповідає Доскоч.

Як розповідає колишній працівник порталу, він пропрацював там до березня 2013-ого року і 18 березня написав заяву на звільнення за згодою сторін. Проте керівництво «Укрбізнесу» наполягло, щоб заява була написана за власним бажанням працівника і Сергій Доскоч погодився на це.

Доскоч стверджує, що заробітна плата в кожного з працівників порталу була індивідуальна. В нього вона формувалася таким чином: була офіційна ставка (розмір мінімальної заробітної плати, законодавчо встановлений), яка сплачувалася на картковий рахунок, а також неофіційна зарплата, яка виплачувалася в конвертах. Вона залежала від кількості продаж, які менеджер зробив за місяць. Також були бонуси, премії й інші заохочувальні виплати, які сплачувалися неофіційно.

«Що стосується офіційної зарплати, то її сплачували завжди вчасно. А що стосується цієї неофіційної, то не тільки в мене, але й в інших працівників, протягом трьох років йшла затримка в 2-3 місяці», - каже Сергій Доскоч.

З працівниками, які звільнилися, розрахунок із частиною зарплати, яка сплачувалася в конверті, як стверджує Доскоч, тягнувся. Доводилося дзвонити до керівника протягом декількох місяців, щоб отримати остаточний розрахунок. Дехто, в кого сума була невеликою, не стали домагатися остаточного розрахунку.

Що стосується Сергія Доскоча, то за його словами, йому не виплатили неофіційну зрплату за січень, лютий та частину березня. Спочатку на «Укрбізнесі» Доскоча просили зачекати, але потім колишній працівник зрозумів, що розраховуватися з ним не збираються.

«Коли я звільнявся, то директор казав, що я своїм уходом з фірми наношу фінансову шкоду підприємству. Потім я ще зустрівся з директором на вулиці. Переговорили 5-10 хвилин. Тоді він сказав: «Які кошти? Ми тобі на картку все скинули!» - каже Сергій Доскоч.

Після того, як колишній працівник «Укрбізнесу» зрозумів що коштів йому не збираються виплачувати, він звернувся в прокуратуру із заявою.

На підставі перевірок заяви, міліцією були порушені кримінальні провадження по частині 1 статті 190 ККУ «Шахрайство» та статті 175 «Невиплата заробітної плати».

«Інспекція з охорони праці теж провела свою перевірку і виявила свої недоліки. І податкова провела позапланову перевірку щодо сплати податків з доходів працівників, і теж були виявлені порушення, про що складений був відповідний акт», - каже Сергій Доскоч.

Саме після його заяви до прокуратури, «Укрбізнес» почав звинувачувати Доскоча у шахрайстві.

Як доказ своїх слів, Сергій Доскоч надав журналістам копію постанови слідчого МВ УМВСУ про зазначену кримінальну справу та копію відповіді з Луцької ОДПІ.

 

 

ВолиньPost


Теги статьи: Укрбизнес

Дата и время 27 сентября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 11140
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.072626