АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 13°C
Днепр: 13°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 12°C
Львов: 8°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

Сергій Гайдай: Одна нагорода — суд над Кучмою

Сергій Гайдай: Одна нагорода — суд над Кучмою
Сергій Гайдай: Одна нагорода — суд над Кучмою

Справа Гонґадзе — це тест на вошивість для кожної нової української влади. Тест на її злочинну сутність.

І кожна наступна влада його з тріском завалює. Розслідування заблоковане, хоча всі знають і замовника, і виконавців. Усі розуміють, що в цій справі виконавців методично зачищають і так само завзято «відмазують» замовника.

Хіба генеральний прокурор не з команди нинішнього президента? І хіба у нього в руках не досить накопичених за роки доказів і повноважень?

Дурні запитання.

Справа Гонґадзе показує, що українці поки не змогли вибрати собі по-справжньому іншу владу. Україною править все ще той самий злочинний клас клептократів, який захищатиме своїх до останнього.

Ми не дочекалися справедливого суду при Вікторові Ющенку. Віктор Янукович порушив кримінальну справу проти Леоніда Кучми — лише  щоби помститися за 2004 рік і натиснути на його зятя Віктора Пінчука. Отримавши відступні, Фьодорич справу знову заморозив.

Нинішній президент послав Кучму до Мінська, представляти його інтереси. А у справи Гонґадзе знову немає жодних перспектив.

Тіло Георгія нарешті поховали.

Скажіть, лише мені сумно дивитися, як у цей день дружина журналіста дякує голові держави і отримує з його рук нагороду Героя України для чоловіка? І лише мені сумно, що ми не побачимо — як нагорода політіла в обличчя лицемірної влади. А замість подяки не почуємо слова — що найкращою нагородою для Гії був би справедливий суд над Кучмою?

Георгій Гонгадзе


Теги статьи: ГонгадзеКучма

Дата и время 25 марта 2016 г., 18:55     Просмотры Просмотров: 1574
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052168