АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 5°C
Днепр: 5°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 7°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 8°C
Ровно: 7°C

Матіос не мав права розслідувати справи Іловайська й Амвросіївки через родинні зв’язки з Литвином

Матіос не мав права розслідувати справи Іловайська й Амвросіївки через родинні зв’язки з Литвином
Матіос не мав права розслідувати справи Іловайська й Амвросіївки через родинні зв’язки з Литвином

Анатолій Матіос порушив законодавство, коли узявся розслідувати причини Іловайської та Амвросіївських трагедій, до яких призвели його родичі – брати Литвини. Як стало відомо ІНФОРМАТОРу з джерел у Міноборони, Анатолій Матіос через шлюб сестри є родичем одіозних братів Литвинів, а тому не мав права розслідувати причини Іловайської, Амвросіївської та інших трагедій, до яких призвели генерали з його родини.

.

Як ми вже писали, Марія Матіос, сестра Анатолія Матіоса, одружена з Сергієм Харитоновичем Литвином, від якої у неї син – Олександр Сергійович Литвин (якого родина намагається влаштувати директором Володимирського ринку у Києві). Сергій Литвин є двоюрідним братом Володимиру, Петру та Миколі Литвинам, а відтак, Анатолій Матіос не мав права розслідувати діяльність двох останніх осіб через родинні зв’язки.

У зв’язку з цим стає зрозумілим упередженість головного військового прокурора України і заступника Генпрокурора, який доклав неймовірних зусиль для загальмування процесу розслідування причин поразки під Амвросіївкою, Іловайськом, Савур Могилою та іншими операціями на Донбасі навесні-влітку 2014-го року.

Про факт зв’язків родини Матіосів з Литвинами писали ЗМІ ще в кінці 2000-х років, називаючи їх, як і Литвинів, “багнетами” клану Балог. Родина закарпатських олігархів просувала їх по впливових посадах, і надала цілковитий імунітет навіть під час гучних корупційних скандалів (Анатолій Матіос перебував в епіцентрі уваги ще під час керування обласними управліннями СБУ на Львівщині та Одещині).

Зараз клан Матіосів набув власної ваги в нинішній системі влади, однак не пориває зв’язків ані з кланом Балоги, ані з Литвинами. В той же час Анатолій Матіос та його сестра Марія всіляко розвивають зв’язки з кланом одіозних Пацканів (народного депутата і сумнозвісного прокурора Ірпеня): народний депутат Валерій Пацкан зробив своїм помічником чоловіка Марії Матіос – Сергія Харитоновича Литвина, тоді як Марія Матіос собі в помічники нардпета взяла брата колеги –Пацкана Василя Васильовича.

Ці непрості хитросплетіння родинних зв’язків ще раз підтверджують, що Анатолій Матіос порушує законодавство, займаючись розслідуваннями причин трагедій і поразок у зоні АТО. Про це свідчить і залучення впливових родинних і кланових зв’язків, які не дозволяють йому об’єктивно розслідувати дані справи.

ОРД


Теги статьи: Литвин НиколайЛитвин ПётрЛитвин СергейМатиос АнатолийАнатолий Матиос

Дата и время 27 марта 2016 г., 21:55     Просмотры Просмотров: 4571
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Матиос о "сливе" за деньги баз данных: Это помогло террористам РФ отследить и убить офицера Шаповала, но меры уже приняты
Львовский судья просит наказать военного прокурора за разглашение домашнего адреса
У Матіоса спростовують, що він втік з України

Бегство Матиоса из Украины: последний пост прокурора озадачил сеть
Главный военный прокурор Матиос покинул Украину – журналист
Нардеп заявив, що Порошенко готував криваві провокації у центрі Києва, щоб зачистити опозицію

Кубло: день рождения Аблова - политики, скандальные судьи и главный военный прокурор
Люди из оборонки, фарммафия и рыбные магнаты: кто приезжал поздравлять Матиоса с юбилеем
«Господин Клименко, Украина ждет вас»: Луценко сообщил, что ГПУ завершила следствие по "делу налоговиков"

Схема на 800 тыс.: Луценко рассказал, как пытались подкупить Матиоса
Задержанный за взятку Тимошенко Тарас Костанчук заявил в суде, что является сотрудником СБУ, это актерская игра, - Семенченко
Сотрудничавший с НАБУ Шевченко обвинил военного прокурора Матиоса в сливе дела Гладковского журналисту Бигусу

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058838