АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -2°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Керівництво ринку 7 – й кілометр зганьбилося в суді проти підприємиці Костенко

Керівництво ринку 7 – й кілометр зганьбилося в суді проти підприємиці Костенко
Керівництво ринку 7 – й кілометр зганьбилося в суді проти підприємиці Костенко

Сьогодні планувалося чергове судилище над усіма відомою на ринку «7-ий кілометр» Ольгою Костенко. 

Нагадаємо, що Ольга Костенко є головою профспілки «Єдність», яка в знак протесту проти здирницьких поборів на території ринку з підприємців оголосила місячне  голодування. Вона боролася і продовжує боротися із адміністрацією ринку за те, аби підприємці не платили до «чорної каси»  від двох до п’яти тисяч  доларів США за суборенду, яка взагалі заборонена законом. Слід відмітити, що власники своїх торгових точок мають, від 50-ти до 100 торгових місць  кожен. Сплачують орендарі до каси по 2000 гривень, а віддають в суборенду іншим підприємцям  разів в сто дорожче.  До щасливих власників таких торгових точок входить мало не весь склад колишньої та діючої Верховної Ради України.  

Суслик

Підтримали Ольгу Костенко в цьому протесті мало не всі підприємці ринку, котрі геть загрузли в боргах перед іноземцями, які, до речі, навмисно  дають товар під реалізацію, щоб мати можливість керувати українцями. Потонувши  по вуха  у боргах  в подальшому українець стає їх реалізатор, далі вантажником і по завершенню повного етапу справжнім рабом.  Більшу частину українського ринку, формально, вже передано до рук в’єтнамців, які доволі успішно підіймали під себе китайців.  Слід також відмітити, що  Китай, за входження на територію українського ринку відшкодовує своїм громадянам-підприємцям  20 відсотків від вивезеного товару, більше того, вони  не легально отримують великі суми коштів, та товар з відстрочкою платежу та хорошою ціною, чого не дає Україна для своїх підприємців.  

Після масових протестів та мітингів організованих Ольгою Костенко адміністрація ринку, в прямому сенсі цього слова, купили рішення Київського районного суду в судді В.С. Петренка. 

Який 25.07.2013 року  ухвалив:

Копія купленої ували в судді Петренка

1. Заборонити Ользі Костенко проводити будь-які збори, мітинги, інші зібрання на території ТОВ «Промтоварний ринок».

2. Заборонити Ользі Костенко, без отримання на це згоди ТОВ «Промтоварний ринок» перебувати на території ТОВ «Промтоварний ринок» за адресою смт. Авангард Овідіопольського району Одеської області, вул. Базова 20. 

3. Заборонити Ользі Костенко проводити (особисто або із залученням будь-яких інших осіб, в тому числі, телекомпаній) відео/або фотозйомку на території ТОВ «Промтоварний ринок».

4. Заборонити Ользі Костенко розповсюдження будь-якої друкованої продукції на території ТОВ «Промтоварний ринок».

5.Заборонити Ользі Костенко проводити будь-яку агітаційну діяльність, та будь-яку іншу діяльність, що призводить до виникнення масових акцій, дій чи хвилювань на території ТОВ  »Промтоварний ринок».

6. Заборонити Ользі Костенко будь-яким іншим чином розповсюджувати недостовірну інформацію щодо ТОВ «Промтоварний ринок» серед клієнтів та відвідувачів. 

Вищезгадані пункти, сьогодні, 26 вересня 2013 року СКАСУВАВ АПЕЛЯЦІЙНИЙ суд Одеської області суддя Василь Федорович Парапан. Більше того, суддя був здивований тим, що  Ольгу Костенко вже було тричі засуджено по ідентичній справі. Для довідки, судити людину по одній і тій же справі одночасно в різних судах не дозволяє закон України. Суддю розлютило те, що юрист Яковлев ТОВ «Промтоварний ринок» навмисно приховав інформацію про попередні рішення судів на користь Ольги Костенко. 

 

Сьогодні пройшов останній вирішальний суд для ТОВ «Промтоварний» ринок де суддя Парапан пояснив юристові, що Ольга Костенко подавши свої клопотання підготовлені телеканалом ТВ «Прихована правда» абсолютно права у своїх діях і має повне право продовжувати захищати підприємців від масових поборів на території ринку «7-ий кілометр»

Рішення суду  оскарженню не підлягає. 

ТВ «Прихована правда» Ірма Крат 

 

 


Теги статьи: 7 километрКостенко

Дата и время 29 сентября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 3460
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Схемы: как группа мошенников уводит землю в районе «Седьмого километра» при помощи местного совета
ГПУ против ДФС, - Сазонов
Беспредел по-донецки от Ивана Абрамова: все, что надо знать о «смотрящем» Юры Енакиевского

Передел рынка контрабанды: Виктор Шерман выходит из тени
Война фискалов с прокурорскими. Почему лихорадит знаменитый рынок "7-й километр" под Одессой
На двух рынках Одессы за сутки задержали 17 нелегальных мигрантов из Азии

Украина рассекретила тайную супертехнологию ФСБ
Сергей Сердюк и схемы Украинской таможни
На одесском рынке "7 километр" распродают вещественные доказательства уголовного дела

Одесский суд снял судимость с экс-начальника отдела милиции на рынке “7 километр”
Благодійна допомога для "7 кілометру": хто і як заробляє на ввезенні "гуманітарки"
"7кілометр" - ринок розбрату

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060733