АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -11°C
Днепр: -9°C
Одесса: -9°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -11°C
Львов: -8°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -10°C
Ровно: -10°C

Гроші на будівництво Великої кільцевої пошукають у Польщі

Гроші на будівництво Великої кільцевої пошукають у Польщі
Гроші на будівництво Великої кільцевої пошукають у Польщі

Представники робочої групи Укравтодору відвідають другий Світовий конгрес інноваційних кластерів з метою пошуку майбутніх партнерів та інвесторів для реалізації будівництва Великої кільцевої дороги навколо Києва.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«31 березня - 1 квітня представники робочої групи Укравтодору відвідають другий Світовий Конгрес інноваційних кластерів, що проходитиме у місті Доброва Горніча в Польщі. Головна мета візиту - пошук майбутніх партнерів та інвесторів для реалізації будівництва ВКАД (Великої кільцевої дороги навколо м. Києва)», - йдеться у повідомленні.

Як спікер на конгресі виступатиме Володимир Рудой - представник робочої групи Укравтодору з реалізації проекту будівництва Великої кільцевої дороги. Він презентуватиме інноваційний проект «ВКАД - поштовх для створення транспортно-логістичного кластеру Київщини».

«Сьогодні європейським інвесторам не цікаво вкладати кошти у будівництво лише однієї дороги. Інвестиційно-популярними є ті проекти, які поєднують у собі багато можливостей. У нашому випадку це проект інфраструктурної привабливості регіону - будівництво ВКАД для поєднання наявних міжнародних та національних транспортних коридорів із залізничним, водним та авіаційним транспортом, створення поблизу ВКАД технопарків, машинобудівних заводів, будівництво нових промислових підприємств у Київській області», - розповів Рудой.

За його словами, для того, щоб Україна змогла залучити партнерів, інвесторів, а можливо і концесіонерів для будівництва ВКАД, державі необхідно крокувати в ногу з часом.

«Транспортно-логістичний кластер - це нова ера розвитку для України. У столичному регіоні сьогодні є унікальна можливість: використовуючи земельні ресурси, розпочати ефективне будівництво агропромислових комплексів, логістичних центрів, технопарків, розвинути будівельну індустрію та харчову промисловість. Кільцева дорога - це економічний прорив для Київщини. Лише одне будівництво ВКАД дасть можливість створити понад 15 тисяч нових робочих місць», - зазначив представник робочої групи.

Нагадаємо, Світовий конгрес інноваційних кластерів (Cluster World Congress) був заснований у 2015 році в Польщі. У заході візьмуть участь провідні топ-менеджери, представники бізнесу і наукового співтовариства з різних країн, представники органів державної влади, а також найвідоміші експерти в області кластеризації. Всього конгрес відвідає понад 200 кластерів з усіх континентів, понад 100 учасників з різних країн, понад 160 експертів з усього світу по економіці та представники Європейської комісії.

ukrinform.ua


Теги статьи: ДорогиУкрАвтоДор

Дата и время 01 апреля 2016 г., 10:08     Просмотры Просмотров: 756
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

ГСЧС предупреждает об осложнении погодных условий в 7 областях
Телега впереди лошади: главу Одещины возмутила оригинальная уборка снега дорожниками
В Украине сняты все ограничения движения на автодорогах

В Украине придумали новый способ «приструнить» водителей
Одесская трасса перекрыта в районе Умани из-за снежной бури
Гройсман опоздал на Кабмин на полчаса и пригрозил увольнениями за нечищеные дороги

Новое новшество Кабмина усложнит ситуацию на дорогах и грозит тюрьмой многим водителям
Есть прецедент: водителю удалось получить 37 тысяч за яму на дороге и избежать штрафа
Кабмин разрешит людям на инвалидных колясках ездить по проезжей части

В Киеве водитель получил 37 тыс. грн за яму на дороге
Багиров о ремонте дорог за 42 млрд: «Я уже представляю, как потирает руки жулье «Укравтодора»
“Киевзеленстрой” ремонтировал бульвар Вернадского за 1 млн гривен только на бумаге

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.143721