АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 13°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 9°C
Ровно: 10°C

Гроші на будівництво Великої кільцевої пошукають у Польщі

Гроші на будівництво Великої кільцевої пошукають у Польщі
Гроші на будівництво Великої кільцевої пошукають у Польщі

Представники робочої групи Укравтодору відвідають другий Світовий конгрес інноваційних кластерів з метою пошуку майбутніх партнерів та інвесторів для реалізації будівництва Великої кільцевої дороги навколо Києва.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«31 березня - 1 квітня представники робочої групи Укравтодору відвідають другий Світовий Конгрес інноваційних кластерів, що проходитиме у місті Доброва Горніча в Польщі. Головна мета візиту - пошук майбутніх партнерів та інвесторів для реалізації будівництва ВКАД (Великої кільцевої дороги навколо м. Києва)», - йдеться у повідомленні.

Як спікер на конгресі виступатиме Володимир Рудой - представник робочої групи Укравтодору з реалізації проекту будівництва Великої кільцевої дороги. Він презентуватиме інноваційний проект «ВКАД - поштовх для створення транспортно-логістичного кластеру Київщини».

«Сьогодні європейським інвесторам не цікаво вкладати кошти у будівництво лише однієї дороги. Інвестиційно-популярними є ті проекти, які поєднують у собі багато можливостей. У нашому випадку це проект інфраструктурної привабливості регіону - будівництво ВКАД для поєднання наявних міжнародних та національних транспортних коридорів із залізничним, водним та авіаційним транспортом, створення поблизу ВКАД технопарків, машинобудівних заводів, будівництво нових промислових підприємств у Київській області», - розповів Рудой.

За його словами, для того, щоб Україна змогла залучити партнерів, інвесторів, а можливо і концесіонерів для будівництва ВКАД, державі необхідно крокувати в ногу з часом.

«Транспортно-логістичний кластер - це нова ера розвитку для України. У столичному регіоні сьогодні є унікальна можливість: використовуючи земельні ресурси, розпочати ефективне будівництво агропромислових комплексів, логістичних центрів, технопарків, розвинути будівельну індустрію та харчову промисловість. Кільцева дорога - це економічний прорив для Київщини. Лише одне будівництво ВКАД дасть можливість створити понад 15 тисяч нових робочих місць», - зазначив представник робочої групи.

Нагадаємо, Світовий конгрес інноваційних кластерів (Cluster World Congress) був заснований у 2015 році в Польщі. У заході візьмуть участь провідні топ-менеджери, представники бізнесу і наукового співтовариства з різних країн, представники органів державної влади, а також найвідоміші експерти в області кластеризації. Всього конгрес відвідає понад 200 кластерів з усіх континентів, понад 100 учасників з різних країн, понад 160 експертів з усього світу по економіці та представники Європейської комісії.

ukrinform.ua


Теги статьи: ДорогиУкрАвтоДор

Дата и время 01 апреля 2016 г., 10:08     Просмотры Просмотров: 920
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Как полиция манипулирует с показаниями TruCam: Видео
“Киевавтодор” снова удивляет. В Киеве сняли асфальт не с той улицы
Эффект Косинуса: водителям рассказали, как правильно обжаловать штраф за превышение скорости

Полиция начала штрафовать водителей за превышение скорости
На Одесской трассе под Киевом растянулась огромная пробка
TruCAM в действии: с 15 октября водителей начали штрафовать за превышение скорости

День защитника Украины. Какие улицы сегодня перекроют в Киеве. Полный список
В Мининфраструктуры жалуются, что в Киеве и Николаеве зимой нечем будет солить дороги
25 радаров на всю Украину: как на практике полиция борется с лихачами на дорогах

Водители против истории: как Андреевский спуск стал автопарковкой
Киев парализовали серьезные пробки: карта
"Укравтодор" отремонтирует дороги в Сумской области почти за 1 млрд грн

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056633