АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -4°C
Одесса: 5°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -7°C
Львов: -5°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Председатель Апелляционного суда призывает коллег не брать взятки или, хотя бы, не отстреливаться

Председатель Апелляционного суда призывает коллег не брать взятки или, хотя бы, не отстреливаться
Председатель Апелляционного суда призывает коллег не брать взятки или, хотя бы, не отстреливаться

Шановні колеги!

Хочу звернутися до всіх суддів регіону у зв’язку з подіями, що мали місце в Малиновському районному суді м. Одеси та за його межами 29 березня 2016 року.

Ми – частина українського суспільства. Ми не можемо й не повинні протиставляти себе суспільству, людям, справедливості та верховенству права. Незалежно від того, здійснюється судова реформа чи ні, ми повинні усвідомлювати свою відповідальність перед громадськістю, поважати і розуміти ті високі вимоги, які суспільство зараз ставить перед нами, та бути готовими відповідати тим вимогам.

Інформація, яка надходить з різних джерел ЗМІ, не дає змогу об’єктивно розібратися на даний час у вчорашніх подіях, але на сьогоднішній день наявними є дві ключові тези:

- одного із суддів Малиновського районного суду м. Одеси затримали на отриманні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі,
- під час проведення слідчих дій вказаний суддя, за даними представників НАБУ, застосував вогнепальну зброю проти співробітників бюро та втік від них.

Якщо інформація, яку розповсюдило Національне антикорупційне бюро України, підтвердиться – це буде кричущим фактом, який потребує зваженої та об’єктивної оцінки громадськості та суду.

І ця оцінка буде надана.

Судова влада регіону не буде в даному випадку стояти осторонь суспільно важливих та резонансних випадків, які стосуються судової системи загалом та її окремих представників зокрема.

Україні зараз вкрай необхідний незалежний суд, якому повністю довіряють, в якому не беруть хабарі, та судді, які здатні неупереджено приймати рішення та гідно відповідати за результат такого рішення, з бездоганною репутацією та добрим ім’ям.

Я закликаю вас бути вірними суддівській присязі!

У нас ще є час та невеликий кредит довіри!

З повагою,
Голова апеляційного суду
Одеської області Г.Я. Колесніков

Храбро


Теги статьи: СудьявзяткиАпелляционный суд

Дата и время 01 апреля 2016 г., 19:01     Просмотры Просмотров: 1036
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.133294